מגיעה לנו תעודת חוגר. לומדים לחגור מושב כמו שצריך בעזרת צוות "לגדול בטוח"
מגיעה לנו תעודת חוגר. לומדים לחגור מושב כמו שצריך בעזרת צוות "לגדול בטוח"

עם כל הכבוד לקיץ ולתחושת החופש וניחוח הכלור שהוא מביא איתו – יש כמה עניינים רציניים שכדאי לדון בהם, ודווקא עכשיו כשהילדים בבית. כי בזמן שאנחנו דופקים שניצלים במטבח הילדים שלנו מסתובבים בבית ונחשפים לכל מיני סכנות (חשמל, חומרי ניקוי, ענבים וצרות אחרות) שאנחנו נוהגים להעלים עין. גם בגלל שיש לנו הרגשה חזקה שלנו זה לא יקרה (טפו טפו טפו) וגם בגלל שאי אפשר לחיות כל הזמן בתחושת פחד. גם ככה קשה.

בדיוק כאן נכנסות לתמונה פזית ואביטל, מי שעומדות מאחורי המיזם “לגדול בטוח”. פזית ואביטל, יועצות ומדריכות לבטיחות ילדים ויועצות מוסמכות להתקנת מושבי בטיחות ברכב, יגיעו עד אליכם הביתה וידריכו אתכם בכל הקשור לבטיחות ילדיכם. איך להשכיב את התינוק בצורה הבטוחה ביותר עבורו, באיזה אופן להגיש את המזון לתינוק שמתחיל לאכול מוצק, איך להתקין את מושב הבטיחות במכונית, אילו שינויים כדאי לבצע בסביבה הביתית בכדי להתאימה לילדים בצורה המיטבית ביותר, מה צריך להיות הגובה של מעקה המרפסת, איך נותנים בננה לתינוק, איך יודעים שמיטת התינוק והעגלה שלו בטיחותיות לשימוש, ועוד המון עניינים שחשבתם שאתם מכירים, ואתם לא. בדוק.

הן מאד לא היסטריות. לא רואות שחורות. לא יציעו דברים שאי אפשר לעמוד בהם. הן שפויות והגיוניות ויש המון טעם במה שהן מציעות. תראו, לא בא לנו להרוס לכם את מצב הרוח אבל הקטסטרופות (בדיוק כמו הסחים), הן בכל מקום.


מחיר יעוץ עד הבית – 350 ש”ח, הדרכה והתקנה של מושב בטיחות – 230 ש”ח

לגדול בטוח, www.growupsafe.com
טל’: 052-4419288 (פזית), 050-7455104 (אביטל)
או במייל: Avital@growupsafe.com, pazit@growupsafe.com