ארוחת מלכים. SHOOKA
ארוחת מלכים. SHOOKA

חיפשתי מתנה לג’ימי, האחיין שמתגורר בניו זילנד והגיע לביקור. אבל מה כבר אפשר לקנות לזאטוט שיש לו הכל (כולל לוויתנים שאומרים בוקר טוב ממש מקרוב)? ובעודי משוטטת חייכה אלי בננה מקסימה מחלון הראווה, היא נחה לה על גבי מפה משובצת, חלק מערכת פיקניק הכי הרוח בערבי הנחל. את הערכה המקסימה יצרה עדי בלומנפלד ביחד עם בעלה אופיר וטייסת הניסוי הפרטית בתהליך שכלל  שעות רבות של תהיות, תגליות והמצאות, או במילים אחרות משחק אמיתי.


עדי שמגיעה מעולם התקשורת עם תחנה רצינית בקונדיטוריה והתנסות בעולם התפירה, מאמינה שפלסטיק זה ביג נו נו, ועץ הוא מקסים אבל לא תמיד מתאים, ולכן בחרה בלבד ממוחזר, רך וגמיש. הערכות נתפרות במתפרה המעסיקה קשישים ובעלי מוגבלויות שנהנים לגוון את תפירת המדים בקו יצור של חסות ועגבניות. בערכת הפיקניק תמצאו שתי פרוסות לחם, פיתה, גבינה צהובה, חסה, עגבניה ומלפפון, ביצת עין, סכין מעץ למריחה, והשיא – בננה נישלפת.  בעזרת מפה משובצת אפשר לנייד את הפיקניק לכל מקום ובכל שעה – אני ממליצה: שבת בשש בבוקר על המיטה של אמא ואבא.


ערכות נוספות בסדרה: ערכת גלידה עם שישה כדורים, ערכת רביולי, ערכת פיצה וערכת סינור עם כיס מקדימה לאיחסון גאג’טים של שף מתחיל, כמו מוצץ וכלי מטבח מיניאטורים. לורנס אוליבייה אמר פעם כי אם מסתכלים בעיניים של שחקן, אפשר לראות עליית גג של משחקים, אז בין אם הילד שלכם הולך להיות ג’יימי אוליבר או הכוכב הבא בתיאטרון גשר טוב להיזכר איפה הכל התחיל ואם הילד מתעקש לשים את הבננה בפיתה, לפני שאתם מזעיקים את היחידה ללוחמה בזאטוטים בשטח בנוי, תנו לו, אולי זו תחילתה של ידידות מופלאה.


את הערכות ניתן להשיג בחנות SHOOKA, דברים קטנים גדולים, חנות בניחוח של פעם, שם חיים בכיף רובוטים, בובות, ערכות מדע ועוד הפתעות גם לאמא ואבא. אל תתפשרו על ביקור וירטואלי.


ערכת פקניק מלֵבד – 129 ש”ח (שנתיים וחצי עד שבע)
להשיג ב-“SHOOKA – דברים גדולים קטנים”, שינקין 2 (פינת ויצמן), גבעתיים, טל’: 03-5720673