מילות המפתח שלנו: גזרה רחוק מהגוף. מתוך קולקציית הקיץ של Karin:A
מילות המפתח שלנו: גזרה רחוק מהגוף. מתוך קולקציית הקיץ של Karin:A

זהו, כבר אי אפשר להתכחש לזה. עונת עיגולי הזיעה וכדוריות הבד כבר כאן. ובדיוק כמו שכל יום חורף הוא יום טוב לשוקו חם ו-“מבט שני”, מבחינתנו כל יום קיץ הוא יום טוב לשרוף את הארון שלנו ולהתחיל מלתחה חדשה, שתכלול רק פריטים קלילים, מרחפים, ואם אפשר – שיהיו עשויים ממאוורר תקרה.


הסתכלנו על המדפים המאכזבים שלנו ושנייה לפני ששקלנו להופיע בתלבושת שרקמנו מקוביות קרח, עברנו רק לבדוק אם לקארין אביעז יש במקרה פתרונות טובים יותר. קארין, המעצבת המוכשרת העומדת מאחורי Karin:A, מותג האופנה שתמיד יושב עלינו בול (ואין אדם  שלא תפס אותנו עם המכנסיים הכחולים שלה בחורף האחרון) שלפה לנו מיד ובלי שאלות מיותרות קומבינציה מושלמת לעונה הקרובה (בתמונה):

מתחילים עם חולצה לבנה בגזרה רחוקה מהגוף, בעלת שרוולים רחבים וקשר יפה בחזית, העשויה מכותנת משי נעימה מאד. ממשיכים עם זוג מכנסיים קצר בגזרה גבוהה ומחמיאה במיוחד, בעלי פֶּנְסים מחוייטים ויפים מבד ויסקוזה, שיצרו אפילו לנו אשליית רגליים ארוכות; הוסיפו לזה כפכפים וקוקו והנה לכם מדים מעולים לצבא הקיץ. ונותר רק לקוות שהחבר’ה במשרד לא ישימו לב שאנחנו חורשים עליהם עד סוף ספטמבר.

חולצת “קשר” – 450 ש”ח, מכנסי “פֶּנְסים” – 550 ש”ח
להשיג בסטודיו המעצבת בתאום מראש, טל’: 054-4933799 (שַרָי), וגם ב-“בוטיק 5” (לינקולן 5, תל אביב) רשת MAYU (רמת השרון ותל אביב), רשת “רזילי” (תל אביב, כפר-סבא, קריית אונו, הרצליה, רעננה, גבעתיים ויהוד), “בנקר” (דיזנגוף 210, תל אביב), “עלמה” (בעלי מלאכה 9, תל אביב)