עגלה כפרית. כיסוי מסנן אוויר לעגלה
עגלה כפרית. כיסוי מסנן אוויר לעגלה

את השלב הקשה מכולם כבר עברתם. לזוועתם של הסבים והסבתות מכל הכיוונים, החלטתם לגדל את ילדיכם בעיר מפויחת, מטונפת, נטולת חניה ועתירת זיהום (תל אביב, באר שבע, גבעתיים, יו ניים איט), שאתם שפוטים שלה לנצח. זר לא יבין זאת, אז אל תנסו לשכנע. אנחנו דווקא כן מבינים, מאד מבינים, ועם זאת, אם יש משהו שמכביד לנו על המצפון – אלה הריאות הקטנות, הטריות והחפות מפשע של זאטוטינו הפרטיים. ומכיוון שאנחנו לא לבד, ואנחנו לא סתם הורים היסטריים אלא מודעים ואחראיים,  בחרנו לספר לכם על SafeAir – כיסוי מגן לעגלת התינוק, שמיוצר מבד נושם ומתכלה המשמש גם לייצור מסיכות רפואיות, ומסייע להגן את התינוק מפני מזהמים, אלרגנים, חול, אבק וחלקיקי מתכות ורעלים שהאוויר העירוני הצח, עאלק, מזמן אל ריאותיו התמימות.

היצרן (הישראלי!) של SafeAir מצהיר שבדיקות מעבדה הוכיחו מעל 99% יעילות של המוצר בסינון בקטריאלי וזיהומי, ומייעד אותו לכיסוי עריסות, סלקלים ועגלות של תינוקות רכים, שמערכת החיסון שלהם עדיין אינה מפותחת. אמא מוּדעת אחת, שהתנסתה לראשונה בכיסוי הקליל (שמצויד בחלון שקוף במרכזו, כך שניתן לצפות בתינוק בכל רגע נתון), מסרה ש”הכיסוי נותן הרגשה טובה, מצוין במיוחד כשהילד ישן, ואחרי שבוע של שימוש – אפשר ממש לראות את הטינופת שנחסכה מהילד על גבי המסנן”. עוד דיווחה, שהכיסוי מתאים במיוחד לעגלות עם “אמבטיה”. אחר כך היא צלצלה שוב (בעניין אחר), אבל הפעם כבר נאלצנו לסנן.

כיסוי מסנן לעגלה – 49 ש”ח למארז (הכולל 3 יחידות). מיועד לגילאי 0-12, מתאים לרוב דגמי העריסות, הסלקלים והעגלות הקיימים בשוק ומסייע בהגנה גם מפני גשם קל, רוח ושמש. להשיג בכל סניפי רשת סופרפארם. פרטים נוספי באתר