חנוכה מתוק. חנוכייה מסוכריות על מקל
חנוכה מתוק. חנוכייה מסוכריות על מקל

סוד ידוע הוא ש”בואו אלינו להדלקת נרות” הוא צופן מוסכם, שפירושו האמיתי הוא “תקפצו מתישהו, נשב בסלון, נתקע ערימה של לביבות מפוצצות בשמן, נקנח בסופגניות-בוטיק במילוי קרם מרגריטה וצ’ילי, נשמין בעשרה קילו תוך חצי שעה, נשנא את עצמנו ונלך הביתה”. אם בא לכם לגוון קצת את הקונספט השגרתי, שחוזר על עצמו שנה אחרי שנה, הפתיעו את ילדי המשפחה המארחת בשי מקורי וחנוכּתי במיוחד: הביאו להם סוכריות מתוקות בצורת נרות וסביבונים שמפסלת ענב בכר-חג’ג’, אמנית סוכר מסטודיו sweet-art ברמות השבים. לרגל החג, הוציאה ענב קולקציה של נרות וסביבונים אכילים, המפוסלים בעבודת יד ומחומרי גלם מצוינים. מי שירכוש תשעה נרות יקבל במתנה את בסיס החנוכייה, ותַראו לנו ילד אחד שיעמוד בפני הפיתוי להוסיף כל יום עוד נר מתוק לסדרה.

כל זה, למרבה הצער, לא מבטיח שאתם (המבוגרים האחראיים) לא תמשיכו להתפטם במאכלי החג כאילו מכון הכושר נשרף. אבל מסורת היא מסורת היא מסורת, ולפחות תתנחמו בעובדה שהילדים יהיו כל כך מבסוטים מהחנוכייה המקורית ומהסביבונים הטעימים שהבאתם להם, שהם לא ישימו לב למה שאתם עושים בסלון, ולא יתפּנו לקחת מכם דוגמא רעה. כך שבעצם, אם חושבים על זה, סוכריות הסוכר האלו הם בדיוק מה שאתם זקוקים לו כדי להקנות לדור הבא הרגלי אכילה בריאים. ואם זה לא ספין חגיגי, תקראו לנו סביבון.  

סוכריות סוכר בצורת נרות וסביבונים של sweet art – החל מ-32 ש”ח ליחידה
להשיג בדל’ארטה (אשתורי הפרחי 9, תל אביב), בלעלא (נמל תל אביב), וב-מקום (התומר 30, רמת השרון), לרכישה מרוכזת (מ-9 נרות ומעלה) יש ליצור קשר עם ענב בטל’: 054-4396250