מהפנטים. ערכת סביבונים להכנה עצמית; והסביבונים של אפרת דה בוטון
מהפנטים. ערכת סביבונים להכנה עצמית; והסביבונים של אפרת דה בוטון

ארגז סופגניות הכי פושטיות מהסופר? צ’ק!
חבילת ניירות סופגים לאחיזת לביבה? צ’ק!
להחביא את החנוכיית קנים של אקטימל שהילדה הדביקה בגן? צ’ק! צ’ק! צ’ק!

נשארה רק עוד סוגיה אחת לפתור ואנחנו כמעט מוכנים לחג הכי משמין, מסנוור, מטפטף וכיפי שיש לנו. והנה היא לפניכם:

האם ללכת על ערכת סביבונים יפהפיים מעץ בצורות שונות, לצביעה עצמית, שתעסיק את הילדים מעכשיו ועד נר עשירי?

או פשוט להתארגן על סט סביבונים מגניבים עם הדמויות החדשות שאיירה האמנית אפרת דה בוטון לכבוד החג, ולפתוח אוסף?

מה תגידו? יאללה, שיהיה גם וגם. הנה לכם כל הפרטים הנוספים, ושיהיה חג מסחרר:

#1 מה – ערכת “שיקי קיט” באריזה מגניבה עם הוראות הכנה ובה – 5 סביבוני עץ שגולפו בצורות שונות ויפות, פלוס שבלונה בסגנון מנדלה להכנת סביבון בצביעה והרכבה עצמית, וגם 4 טושים לציור על כל סוגי החומרים, קישוטים, דבק בגימור לכה ומכחול למריחה. ששש, שומעים את השקט שאחרי הארוחה? על לא דבר.
כמה ומאיפה – 109 ש”ח, מהחנות “בעשר אצבעות”.#2 מה –  דמויות חדשות מצטרפות לסדרת סביבוני העץ הגדולים של המאיירת המקסימה ואמנית המגזרות – אפרת דה בוטון. הפעם לכבוד החג – תוכלו לשים יד ולסובב את הראשים של לילי נסיכת החורף, מנחם כחול השפם, שרגא הדוד המאוהב, ועוד. יאללה, נראה אתכם מתאימים סביבון לכל חבר במשפחה.
כמה ומאיפה – 29 ש”ח ליח’ (קוטר: 10 ס”מ, הדפסת משי איכותית על עץ); להשיג באתר של אפרת דה בוטון; או ב-דל’ארטה (אשתורי הפרחי 9, בזל, ת”א); חנות מוזיאון ת”א; רשת נעמה בצלאל; בית התפוצות, ת”א; האסופה (יהודה מרגוזה 8, יפו); רשת סוהו; סופי (רבי נחמן 3, יפו), כלים שלובים (דיזנגוף 229, ת”א), מרכז הבאוהאוס (דיזנגוף 99 , ת”א); made by hand (תפוצות ישראל 5, גבעתיים); החנות של קרן שביט (קיבוץ יפעת); חנות מוזיאון הקומיקס בחולון; וחנויות מוזיאוני חיפה. פרטים בפייסבוק.