פעולת חיבור. פריטים יפים מסטודיו Connections (צילומים: גלית דויטש)
פעולת חיבור. פריטים יפים מסטודיו Connections (צילומים: גלית דויטש)

לפני שבוע מצאנו את עצמנו מתעסקים במשך שעה עם מדף. נשבעים. 25 דק’ ניסינו להבין איך יצרו בו חורים קטנים כל כך בעובי של חוט, עוד 30 דק’ בזבזנו על להתווכח איפה נתלה בבית את הפיס הנהדר הזה (מאמי, תיפרד מהפוסטר של הכלבים משחקים פוקר) ובחמש דק’ רמזנו למי שצריך במשרד שכזה אנחנו רוצים ליומולדת וסגרנו ת’נישה. כל זה בגלל שתי אחיות מוכשרות, שלאחרונה שותות לנו את הזמן וגורמות לנו לבדוק מקרוב כל פריט ומוצר שהן מעצבות. ליידיז, נא להתחיל לעשות דברים פחות מסקרנים.

לאחיות קוראים חגית מימון ואירית-גילן-מימון, ולסטודיו שפתחו ממש לא מזמן קוראים Connections. לא רק על שום החיבור המשפחתי הצפוף, אלא בעיקר הודות לחיבורים יפים ומקוריים שהן עושות בין חוטים לבין חומרים ופריטים מעולמות שונים, כמו נייר (מחברות, פנקסים וכרטיסי ברכה), זכוכית (עציצי מבחנה, בקבוקי נוי), עץ (לוח מודעות, שעוני שולחן, ריהוט קיר) או בד (שרשראות רקומות). כל פריט עוצב בהשראת אסוציאציה או חוויית ילדות מהבית בו גדלו, עם אמא שסגרה ותפרה ואבא שהיה נגר ואמן עץ, אך תורגמו למראה עדכני, נקי וחכם.

למשל המדף ששיגע אותנו, שגם ניתן לתלייה בשני כיוונים (מאוזן בשביל כל התבלינים בבית, או מאונך בשביל כל הרושם), וגם בגבו מחכים לכם חוטים דקים, דרכם תוכלו להשחיל תמונה יפה, מתכון שתמיד צריך בשלוף, או פתק ממו חשוב שבא לכם להציג לראווה (“הקודן לחניה 3991”). וזהו. מי צריך מסגרות כשיש קונקשנז?


המוצרים של סטודיו Connections – החל מ-39 ש”ח (לכרטיס ברכה רקום) ועד 540 ש”ח (למדף משושה סגור מעץ אלון)
להשיג בחנות האונליין, או בתיאום מראש בסטודיו, הסחלבים 7, קדימה, טל’:054-3260047 (אירית) או 054-7520185 (חגית). פרטים בעמוד הפייסבוק

 

החיבורים הכי נכונים. פריטים של סטודיו Connections (צילומים: גלית דויטש)

החיבורים הכי נכונים. פריטים של סטודיו Connections (צילומים: גלית דויטש)