מצאנו את השובב הזה. מתוך המשחק Emoji & Earth Porn
מצאנו את השובב הזה. מתוך המשחק Emoji & Earth Porn

נו, אז איך היה? מי החזיר לכם בטעות את הוואזה שנתתם לו בפסח? מי לא קלט מתי הערב נגמר וליווה אתכם לזרוק את הפח? מי השתכר ופתח ברצף בדיחות ששמעתם בתור ילדים (וכבר אז זה לא הצחיק)? איך שלא תסתכלו על זה, כולנו יחד בימים הנוראים האלה, שבין ארוחות חג לבין להודיע לכל המשפחה שהתאסלמנו ושישכחו מאיתנו בשנה הבאה.


כדי לצלוח את השבוע הקרוב עם הראש מעל המים, קחו חיזוק קטן בדמות הפרק השביעי בסדרת הקאלט – “גילטי פלז’ר: נקמת המשועממים”.


הפעם אנחנו חושפים את כל מה שהשאיר אותנו ערים בלילות האחרונים ויעזור גם לכם להעביר את הזמן המת הזה של ציפייה למייל חשוב, הורדת קבצים כבדים או סתם מתחת לשולחן הישיבות (זה בסדר גם המנכ”ל על טמפל ראן). קחו את הרשימה לתור הבא אצל הרופא ואל תתביישו להסתיר מי העביר לכם:

#1
הפלז’ר – המשחק Emoji & Earth Porn
הגילט – מה זה אימוג’י כולם יודעים? האייקונים הקטנים שהפכו כל נקודותיים וסוגריים לסמיילי, והציפו את הוואטסאפ שלכם בסמלי לב, פרחים ואסלה. אז חבורה מבריקה הגתה משחק שהולך ככה: על רקע נופי כדור הארץ הכי יפים, פרושים מאות אימוג’ים קטנים שלא מפסיקים לנוע ולזוז מצד לצד, מספרם עולה ב-100 בכל שלב, ועליכם לאתר רק את האחד שעומד במקום. שימו לב, השובבים הקטנים נוטים לפעמים לעצור לפאוזה קטנה ומיד להמשיך לרצד. מצאתם את האחד שלא מש? בטוח? סחטיין, לחצו ועברו שלב. ככה עד שיצאו לכם העיניים. איפה אפי, הדור הבא.
מאיפהמהאתר emojisandearthporn.com

 

#2

מאדי לנצח. Maddie Ziggler בקליפ שנדליר


הפלז’ר
– כל סרטוני הריקודים של מאדי זיגלר
הגילט– אז ככה: כבר יצא לנו לחטוא לא אחת עם סדרת הטראש “רקדניות קטנות” (Dance Moms) שעוקבת אחרי קבוצת ילדות תמימות בחוג הריקוד הכי סוער בארה”ב, ואמותיהן ההיסטריות המתנגחות באבּי המורה למחול ובעלת הסטודיו הקשוחה. אחת הילדות שמתבלטת כבר בעונה הראשונה וזוכה לסולו אחרי סולו היא מאדי זיגלר, או – “הילדה שרוקדת מהמם בקליפ של שנדליר” בשבילכם. מאז שהעולם גילה אותה ויצר אינסוף חיקויים לריקוד המפורסם שחיברה לה SIA, התווסף לטירוף עמוד וויקיפדיה משלה, אתר רשמי ואינסוף קטעי ריקוד ביוטיוב שקשה להפסיק לראות (חכו ליציאה המוגזמת של הדיווה הקטנה מהבמה). הכירו את מי שהולכת לשלוט בברודווי, בבולשוי, איפה שבא לה.
מאיפהמהאתר הרשמי של מאדי; או מהמקבץ שכאן

 

#3

מזון לנשמה. בוטנים אמריקאיים "סבבה"


הפלז’ר – בוטנים אמריקאיים “סבבה”
הגילט – אין דרך תרבותית להעביר ישיבת הנהלה ארוכה שמתחילה בדיוק בשעה שאנחנו נרדמים ומסתיימת כשהבוס צריך ללכת. מה עושים? פופקורן נשרף, בורקס עושה פירורים ושוקולד זה רק כשמישהו חוזר מחו”ל. בדיוק בנקודה הזו, אנחנו בוחרים אחד שילך לפיצוציה ויקנה לכל אחד שקית “סבבה” אישית של בוטנים אמריקאיים כיפיים, לא מייבשים את הגרון כמו בני-דודם הקבוקים וסותמים את הרעב של אחרי הצהריים. 2.5 השקלים הכי משביעים שאפשר. עופר, תעביר לנו שקית.
מאיפה – בכל מכולת וקיוסק שמכבד אותנו