עוטף אותך ברחמים. קרדיגן של אלף אלף
עוטף אותך ברחמים. קרדיגן של אלף אלף

מאז הסלוגן ההוא אנחנו לא יודעים להכריע – האם יכול להיות שאנחנו באמת הכי יפים כשנח לנו? האם כל השנים בהן נארזנו בבגדים צפופים ונעליים שלא היו מביישות את מרתפי האינקוויזיציה, טרחנו לחינם? לא יודעים. אולי כן ואולי לא. מה שבטוח זה שהיום לא תתפסו אותנו עם משהו לוחץ או צפוץ או מגרד. יש גבול להתעללות. כידוע, אנחנו מספיק סובלים גם ככה.


ובדיוק בשל כך לא הצלחנו לעמוד בפני הקרדיגן המקסים והרך של המותג “אלף אלף” בעיצובן של אפרת לוין ואילת הרמל. הכל התחיל בביקור תמים של חברה שקפצה להגיד שלום. מיד כשנכנסה לחדר הבחנו בפניה השקטות והמוארות ובאווירת החורף לייט הקסומה שנחה עליה מכף רגל ועד ראש (שהתבלטה בעיקר לנוכח האווירה הלא-מי-יודע-מה-נינוחה שלנו). סריקה זריזה וניתוח אקספרס של מלבושיה העלו כי הקרדיגן הסרוג והמשובח שלבשה הוא הכח המניע את הלוק החורפי המהמם שלה. מששנו, ליטפנו ובחנו את הדגם לאורכו ולרוחבו – והכרענו מיד – כזה אנחנו רוצים. הגרדיגן מגיע בשלושה גוונים של אפור: אפור שקוף, אפור ירקרק ואפור אטום. בנוסף, כל קולקציית החורף של אלף אלף נראית מבטיחה ושווה לבחון אותה לעומק (עם דגש על מכנסיים שעושים פלאים).

בינתיים, עד שנשנה את דעתנו (בעוד דקה), החלטנו ללכת על חורף נח (עם הבלחות של סטילטו וסקיני מידי פעם, לנשמה).

קרדיגן – 350 ש”ח
להשיג בסטודיו “אלף אלף”, פוריה 8, מתחם נגה, יפו, טל’: 077-2340834 (בתיאום מראש), וגם ברשת רזילי, ב-“גברת לוין” (כיכר מסריק 19, תל אביב) בפבריקה, (לבונטין 6, תל אביב), ב-ONE BEDROOM (יהודה מרגוזה 12, יפו) וב-“מכולת” (הרימון 2, אבן יהודה), www.alefalef.net