צווארך הענוג נערה. צעיפים בתמה
צווארך הענוג נערה. צעיפים בתמה

עזבו אתכם ממעילים, כובעים, כפפות ומטריות. כבר מזמן גילינו שהאיבר היחיד שזקוק לטיפול חם ואוהב במיוחד בימים קרים הוא לא אחר מאשר הצוואר. למרבה הצער, למדנו את הלקח הזה בדרך הקשה והכואבת, אחרי חשיפה קצרצרה של הגרון הענוג שלנו לרוח צוננת, שסידרה לנו אנגינה מטורפת ושבועיים של דיאטת סטרפסילס קפדנית. ובדיוק בגלל זה (וגם בגלל שצעיף הוא הדרך הנכונה להפגין סטייל מתפרץ) התרגשנו מאד לשמוע על הפרוייקט הייחודי שיזמו האדריכליות שרון ויעל תעוז, בעלות חנות “תמה”.  

השתיים פנו לעשרים אמנים מוכרים – אדריכלים, מעצבים גרפיים ומעצבי אופנה ותכשיטים – וביקשו מהם ליצור צעיף ייחודי במהדורה מוגבלת ובלעדית, שתכלול בין 5-10 יחידות ממוספרות בלבד ותימכר רק ב”תמה”. האמנים התגייסו לפרוייקט, 20-20-20 שמו, והפתיחה החגיגית התקיימה שלשום. עכשיו, מחכים הצעיפים היפיפיים והחד-פעמיים לציבור הצווארים ברי-המזל שנועדו להתעטף בהם. זאת ההזדמנות שלכם לכרוך אחריכם פריט מעצבים שהוא בבחינת הכרח בריאותי ממשי, שלא לדבר על כך שאם טרם פינקתם את עצמכם במעות חנוכה – הרי לכם שי לוהט באמת לכבודו של הנר השלישי. חג שמח!

צעיפי פרוייקט 20-20-20 – 240-360 ש”ח
הצעיפים מעוצבים על ידי: האדריכלים – אלכס מייטליס, ברנוביץ’-קרוננברג, “החדר”, מיכאל אזולאי (בתמונה), חגי נגר, לימור מוג’ה וגילת בלום. המעצבים הגרפיים – סטודיו NYLON, נורית קוניאק, מיכל סודאי. מעצבי האופנה והתכשיטים – נועה שדה, נופר גלפז, מיכל ארואץ, מנדינקה, מיכל לרמן.

להשיג ב-“תמה – בגדים ועיצוב”, רחוב הגנים 7 (מתחם קריית שאול), תל אביב, טל’: 03-6442356