שבץ נא. תשבץ של יונתן דורון
שבץ נא. תשבץ של יונתן דורון

ובכן, בדיוק בשביל האנשים האלה, שאין מה לקנות להם. בדיוק בשביל האירועים האלה שאתם נורא רוצים להביא משהו מיוחד שיהפוך לשיחת הערב. בדיוק בשביל הרגעים שבא לכם להפגיז עם יציאה שלא תשכח לעולם. ובכן – תשבצים אישיים, חברים. זאת התשובה. מיד תבינו הכל.

דורון, בן 34, הוא תסריטאי, מבקר קולנוע ועורך לשון שלפני כשלוש שנים הכין עבור חברה לעבודה עם חיבה לתשבצים, תשבץ אישי, שההגדרות בו היו קשורות בחייה האישיים. ההתלהבות העצומה שלה גרמה לו להבין שעלה על משהו, ומאז הוא מחבר תשבצים בהזמנה אישית בשלל קונסטלציות: זוגיים, משפחתיים וקבוצתיים, עבור כל מיני אירועים כמו ימי הולדת, ימי נישואים ואפילו ימי גיבוש משרדיים.

כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור קשר עם יונתן דורון החביב, שיעביר לכם שאלון מיוחד. אחרי שתענו על כל השאלות ישכלל דורון את הכל יחד ותוך כדי דיאלוג אתכם, יצור את התשבץ הכי ייחודי, אישי ומשמח.

נראה לנו מקסים לחלק תשבץ כזה במסיבת יומולדת ולהעניק פרס למי שמצליח לפתור הכל ראשון. נראה לנו מגניב למסגר את התשבץ הפתור ולתלות בשירותים או משהו. בקיצור – נראה לנו מאד מגניב כל העסק הזה.מחיר לתשבץ אישי: 240 ש”ח; לפרטים נוספים – טל: 0526707784; לדוגמאות לתשבצים אישיים – דף הפייסבוק.