רוק דה קסבה! סשנים של Deezer
רוק דה קסבה! סשנים של Deezer

לחלוק משרד עם עוד בני אנוש זו סיטואציה מורכבת. מי שלא מסכים, שיקום. במשרד שלנו, לדוגמה ובלי להזכיר שמות, יש את זו שאוהבת לשמוע גלגל”צ, את ההוא שאוהב לשים מדי פעם איזה שיר ממיוזיקל מוגזם כלשהו, את ההיא ששומעת מוזיקה מהאייפון (תשכחו מלצעוק לה מהחדר השני – הגברת מחוברת לאוזניות עכשיו) ואת זה שנהנה מרחשי החתולים והיתושים שמחוץ לחלון ואוי לו למי שיפריע לו להתחבר לטבע.

ואז ציפור קטנה מהמשרד גילתה לנו את Sessions DEEZER live, ערוץ יוטיובי הורס ואיכותי מבית היוצר של דיזר, שירות הסטרימינג (מוזיקה אונליין) הצרפתי הוותיק והפופולארי.

מדובר ברצועות קצרות (עד 15 דקות בדרך כלל) של אמני אינדי מעולים, מוכרים יותר או פחות, שמתארחים באולפן מינימאלי ויפה ומבצעים באינטימיות מרגשת שניים או שלושה משיריהם האהובים ביותר. כך גילינו את ההרכב המעולה לונדון גראמר, את היוצר הבלגי ההורס והמרגש סטרומיי, שאנחנו באופן אישי כבר מאוהבים בו עד מעל הראש, ותראו תראו את מי עוד מצאנו – אסף אבידן שלנו.

פה ושם אפשר למצוא גם מוזיקה שהגיעה לגלגלצ, כמו זו של לורד, אבל באופן כללי, כולם פה בסביבה הבינו שאין תחרות לפורמט המתומצת והמרטיט-לפרקים של דיזר.  גם החתולים והיתושים קלטו את הרמז.
לצפייה בכל הקליפים הקליקו כאן. אבל תקליקו. ושימו פול סקרין.