(צילום: קית גלסמן)
(צילום: קית גלסמן)

היום אנחנו מפגינים שכנות טובה ומשגרים אליכם המלצה רותחת על שכן שמביא הרבה כבוד לשכונה – הלא הוא האופטומטריסט יוסף חבר. אז בתור שכנים מפרגנים, עצרנו בדרכינו לסביח לראות מה התחדש בחנות שאנחנו באמת אוהבים וגילינו, שהו הו, מה לא התחדש?!

ובאמת, חוץ ממותגים מיובאים מאוד שווים ומאוד לא טחונים (כל המשקפיים בחנות שייכים לסדרות קטנות ומוגבלות), יוסף משיק בימים אלו את הקולקציה הראשונה שלו. הקולקציה מיוצרת בעבודת יד באיטליה וכוללת דגמים שיקים עם קו ייחודי שניחן באיפוק בוגר. אנחנו אהבנו מאד את הקווים העדינים, את הזרועות הדקות יחסית, את שילובי הצבעים החכמים ואת האווירה הקלאסית ששורה על כולם.

חוץ מזה פזלנו לדגמים של המותג Grey Ant שכבר מצא את דרכו אל גשר אפם היוקרתי של סלבים לוהטים כמו ביונסה וקייטי פרי, ודיבר גם אל לבנו (שמקשיב מאד יפה כשמדברים איתו על משקפי שמש). בין השאר התאהבנו בדגמים עם המסגרת החסרה (דמיינו שברגע אחד מסגרת המשקפיים נעצרת. מאד מקסים). מה שהזכיר לנו את משקפי המיו מיו האלה, שכבר מזמן הפכו אצלנו לאובססיה.

יש עוד מותגים מיובאים בחנות, יש כמובן מסגרות למשקפי ראייה ובעיקר – יש את יוסף שהוא אופטומטריסט מקצוען וותיק עם טעם מאד טוב, הבנה גבוהה במשקפיים ושכן ברמה. אפשר חצי כוס סוכר?


טווח מחירים:
950-1,150 ש”ח – Joseph Haver
1,350 – 1,750 ש”ח – Grey Ant
950 – 4000 ש”ח – משקפי ראייה

אופטיקה יוסף חבר; שדרות חן 59, תל אביב; טל: 03-5221442

 

קצת כמו לאלף נמר. משקפי שמש בעיצוב יוסף חבר (צילום: קית גלסמן)

 

 

הכי קוליות בעיר. משקפי שמש בעיצוב יוסף חבר (צילום: קית גלסמן)

 

שחור זה השחור החדש. משקפי שמש בעיצוב יוסף חבר (צילום: קית גלסמן)

 

 

יוצאים מהמסגרת. משקפי שמש של המותג Grey Ant

 

 

משקפיים עגולים לי בקצה החוטם. משקפי שמש של המותג Grey Ant

 

 

לא רע להיות מרובע. משקפי שמש של המותג Grey Ant