האפליקצייה שתרענן את חיי החברה שלכם. Heads Up!
האפליקצייה שתרענן את חיי החברה שלכם. Heads Up!

אלן דג’נרס, המדהימה הזאת, מבאסת אותנו כמעט על בסיס יומי. בכל פעם שאנחנו מזפזפים ונופלים על התוכנית שלה, אנחנו מבטיחים לעצמנו שנקליט את כל העונה, ואז מגלים שנגמר לנו המקום לסדרות בממיר. החנניות האינסופית שלה, יחד עם הקלולסיות המובנית והחיוך הממזרי, הם כל מה שתמיד רצינו ולא היה לנו (כולל תנועות הריקוד הקורעות). לא תמיד אנחנו מזהים את האורחים שלה (בכל זאת, תתפלאו – יש לנו חיים) אבל הראיונות של אלן תמיד מצחיקים ומפתיעים, ומה לעשות – יש לה יכולת לגרום אפילו לעציץ גרניום להתאהב בה אנושות. חוץ מזה, המלחין המחונן ליאור רוזנר שלמד שנה מעלינו בתיכון הלחין את מנגינת הפתיחה של העונה הרביעית, כך שאנחנו הכי משוחדים.

לאחרונה אלן מצחיקה את האורחים שלה עד אימה עם אפליקציית משחק של וורנר שנקראת Heads Up!. מדובר במשחק המוכר שבו מציגים מילה או מושג כלשהו, בלי להשתמש במילים, לאדם שעומד מולכם – והוא צריך לזהות תוך זמן קצוב למי התכוונתם. האפליקציה מיועדת לאייפון ולאייפד וכרוכה באחיזת המכשיר מעל לראש (כך שהמסך מופנה לאדם או לקבוצה שממול), והם אלה שצריכים להציג את המונח. אם הצלחתם לענות – אתם מטים לאחור את המכשיר ועוברים למושג הבא (כאילו לקחתם קלף חדש מהערימה). אפשר גם להחליט על “עבור” (הטייה קדימה של המכשיר). יש קטגוריות לבחירה, חלקן חינמיות וחלקן בתשלום, וביניהן סלבריטי’ז, סרטים, בעלי חיים, שירים, מבטאים ועוד. ויש עוד בונוס שווה: בסוף הסיבוב מקבלים את רשימת המונחים שהצלחתם לזהות, בתוספת סרטון שמתעד את המציג/ה בפעולה.

הניו יורק טיימס כינה את האפליקציה “סנסציה”, והקוסמופוליטן הבטיח שזה “הדולר הכי שווה שתוציאו”, מה שגרם לנו מיד להשקיע 3.521 ש”ח ולהפוך ללהיט של המשרד (סוף סוף אנחנו מקובלים!). שאגות הצחוק של הקולגות נשמעו עד למסדרון, ואפילו אצל סבא וסבתא הצלחנו לגרום לכל המשפחה להשתתף בצרחות עונג. אגב, לגירסת 2.0  של המשחק נוספו עוד קטגוריות (“זוגות מאושרים”, למשל) והיא מאפשרת לשמור בזיכרון קטגוריות משלכם (נסו את “אקסים מהגיהנום”, “סרטים שנרדמנו בהם” ו”החטאים הסודיים שלנו” – הצעה שלנו). מזמן לא נהנינו כל כך ללא טיפת אלכוהול, והכל בזכות אלן הדגנרטית, המלכה הבלתי מעורערת של שעות הפנאי שלנו מ-ע-כשיו.

אפליקציית Heads Up! לרכישה באייטונס (99 סנט)
עמוד הפייסבוק של האפליקציה
לורן גראהם (“בנות גילמור”) ואלן דג’נרס משחקות באפליקצייה