הרגת אותנו, ליידי. מתוך "מה נסגר?", ערוץ 10
הרגת אותנו, ליידי. מתוך "מה נסגר?", ערוץ 10

לקוראת י. פוליאקוב,
שלום רב,

אם יש לך עדיין מקום במועדפים באייפון – הכי נשמח להשתחל.
יש לנו אחלה חוש הומור ואפשר לעשות איתנו צחוקים לא רעים בכלל.

בהכנעה גמורה (וחנופה),
המערכת.

שתי תוכניות, ראיון חושפני ומחרוזת מופרעת אחת, בכיכובה של יעל פוליאקוב, מעבירים פה לאחרונה את הלאנצ’-טיים במשרד בפרצי צחוק בלתי נשלטים מול המסך, ורצון עז להציע לבחורה חברות בכל ערוץ אפשרי. עד הפרויקט הבא שלה (יש מצב לאחד העם 102?), נסו בעצמכם את אחד הממתקים הממכרים הבאים ותבינו מיד על מה אנחנו מדברים:

#1
מה – פינות מתחלפות של יעל פוליאקוב ואילן פלד בתכנית “מה נסגר?” בהנחיית רועי בר נתן
איפה תופסים את זה – בערוץ 10, ימי שישי, 22:30, או בעמוד הפייסבוק של התכנית או ערוץ היוטיוב.
מה הרג אותנו – אינסוף הדמויות שיעל ואילן פלד (הגאון) עוטים על עצמם – החל מזוג אמריקאיות אובר-מנותחות אוכלות בננה בביקיני קטנטן, דרך חקיינים של מייקל ג’קסון בתכנית הכשרונות המפוברקת “אוקראינה מולטי טאלנט”, ועד אסטרונאוטית חוקרת חלל עם עצבים רופפים. כל מילה מיותרת.


#2


להתחתן איתה. מתוך "סינגלס", הוט קומדי סנטרל


מה – “סינגלס”, תכנית שידוכים קורעת בהנחיית יעל פוליאקוב ועידו רוזנבלום
איפה רואים – ערוץ הוט קומדי סנטרל ב-VOD, או ביוטיוב (התחילו כאן מהתכנית הראשונה).
מה הרג אותנו – האמת? כל פרק, כל רפליקה, כל שיחה באולפן. כשאין מה לראות בטלויזיה (שזה כמעט תמיד), אנחנו לא מתבלבלים לרגע ומיד מזמינים לנו איזה פרק חרוש אחר בתכנית ושוקעים בתענוגות.#3


ספרי לנו על זה. יעל מתראיינת לגיל ריבה, ערוץ 10


מה – ראיון היסטרי אחד על אחד עם גיל ריבה
איפה רואים – בערוץ “גיל ריבה” באתר נענע10
מה הרג אותנו – בהומור עצמי (מצרך נדיר לאחרונה), ללא צנזורה או התייפייפות חושפת יעל את השנתיים האחרונות האמיתיות שעברו עליה: החל מסיום הסדרה “הכל דבש”, דרך פטירתו של אביה פולי, לב שבור, והנקודות הכי עלובות מהם הצליחה להתרומם. נסו לספור איתנו כמה פעמים גיל מצליח להתאפק ולא להתפוצץ מצחוק.#4מה – מחרוזת נדירה ומושקעת שהפיק הערוץ הראשון, “פסטיבל הזמר והפזמון 2013”, בכיבובה של יעל ואילן פלד.
איפה רואים כאן בלינק הבא (בריפיט שוב ושוב ושוב).
מה הרג אותנו – זוג הסבתות שממלמלות ביידיש “יבדיבידיי יבידיבידיי”. או הפרשנות של יעל לאורית שחף מ-“היהודים”. או השיר שנקטע עוד לפני שהיא פותחת את הפה. בקיצור כל ביצוע של השניים שכמעט עבר לקדם האירווזיון. חברים, מדובר בפנינת קאלט. לא פחות.