כל מה שתרצי, מה שתבקשי. מתנות סוף שנה לגננת והצוות
כל מה שתרצי, מה שתבקשי. מתנות סוף שנה לגננת והצוות

אנחנו אפילו לא רוצים להתחיל לדמיין מה יקרה כשתיגמר השנה בגן. בואו רק נגיד שאין מספיק זנקס במדינה. כי אחרי ששנה שלמה אתם משאירים את היהלומים שלכם בגן והולכים שמחים וטובי לב ליומכם – תודו שאתם אסירי תודה – לגננת (או לגנן) ולכל הצוות המסור שמעביר ימים שלמים בתוך בריכה של שניצלים ופלסטלינה. בשביל לשמור על השפיות (תחזיקו מעמד חבר’ה, שנה הבאה אנחנו מכניסים גם את הקטן), ובעיקר להגיד תודה על הכול, מצאנו ארבעה רעיונות למתנות סוף-שנה לגננת (בצוות נטפל אחר כך). יאללה, מי אוסף כסף?

#1 לגננת והגנן המותשים
מה – ערכת טיפוח או גילוח עם מיליון מוצרים טבעיים וריחניים, שמרגיעים את העור והתאים, ועושים חשק למלא אמבטיה ולא לצאת עד סוף אוגוסט.
כמה ומאיפה 200 ש”ח לערכת גילוח, 250 ש”ח לערכת טיפוח, מהחנות “סבוניה”.
מה כותבים בברכה – “לעדה התותחית, מאחלים לך חופשה מהממת וריחנית, נטולת חיתולים, מגבונים ופתיתים”

#2 לגננת המאובזרת
מה – שרשרת חרוזי עץ בשילוב חרוז בציפוי זהב, על פס דמוי עור, קלה ונעימה על הצוואר.
כמה ומאיפה – 299 ש”ח, מחנות המעצבת אפרת עזוז.
מה כותבים בברכה – “דליה המקסימה! מאחלים לך חופשה בסטייל, ואף מילה על מפגש או שעת סיפור או ארוחת ארבע או כל צירוף אחר מהז’רגון.

#3 לגננת והגנן התרבותיים
מה – מנוי ל”קולנוע לב”, שגם מקצר המתנה בתור, גם חוסך כסף על כל כרטיס וגם מוציא אתכם מהבית לסרטים שאתם באמת רוצים לראות. מתנה ממכרת ביותר (אין מצב לא לחדש מנוי שנגמר).
כמה ומאיפה – 162-180 ש”ח (ל-6 כרטיסים), 238-265 ש”ח (ל-10 כרטיסים), באתר לב, ובקופות בית הקולנוע.
מה כותבים בברכה – “לחנן, עכשיו כשאנחנו מפנים לך את היום, שב בחושך בקולנוע עם החדש של אלמודובר, והרשה לעצמך לבכות כמו תינוק”

#4 לגננת והגנן ההיפראקטיביים
מה – סט מצעים זוגי הכולל ציפה, סדין ושתי ציפיות מסאטן לבן עם דוגמת תחרה יפה בצבע אפור-כחלחל. הבד עשוי מכותנה בצפיפות חוט גבוהה ואיכותית.
כמה ומאיפה – 599 ש”ח, מחנות המצעים “אליני”.
מה כותבים בברכה – “רותי היקרה, לילה טוב. נתראה אחרי החגים.”