הבינג פן. מניפות יפהפיות מיפן של Natti Sensu
הבינג פן. מניפות יפהפיות מיפן של Natti Sensu

האמת, נמאס לנו לעבוד באופּן ספייס. זאת עם הסוודר הנצחי לעולם תייבב שאנחנו הורגים אותה עם המזגן, וההוא עם הגופייה (שרץ מהעבודה ישר לחדר כושר) יחכה שנסובב את הראש רק כדי להוריד עוד כמה מעלות עם השלַט, שהוא מחביא מתחת למקלדת. אלה שתמיד נורא קר להם לעולם ימררו את חייהם של אלה שמתחננים לקצת אוורור, וכולם – כולל כולם – יסתובבו במשרד כל חודשי האביב בפרצוף של אנשים שהחיים דפקו אותם. במילים אחרות: נחוצה מהפכה.

במקום לבנות סביבנו קיר גבס אקוסטי (שזה, בינינו, מה שהכי היינו רוצים לעשות), החלטנו להשלים עם העובדה שאנחנו עובדים בסביבה עוינת-אקלימית, ולהתמודד איתה באומץ וברוב חן: לאחרונה הגיעו ארצה המניפות המשגעות מבית המותג היפני “Natti Sensu”, שדווקא לא קרוי על שמה של איזו נתי שהתחתנה עם יפני עשיר, כפי שאפשר היה לצפות, אלא משלב את המילה היפנית “סנסו” (“מניפה מתקפלת”) עם המילה הפינית “מקסים”. המניפה המסורתית מעוטרת בהדפסים סקנדינביים שפשוט לא הצלחנו לעמוד בפניהם. הרעיון לייבא ארצה את ההברקה הפינית-יפנית שייך לאחיות לירון ונירית מהמותג המשובח  weapon of choice, וזו הפעם הראשונה שהאקססורי האוורירי הזה יוצא את גבולות יפן. וכך, אחרי שניכסנו לעצמנו את אחת המניפות היותר מהממות מהקולקציה, החבאנו את השלט של המזגן ונפנפנו ברוב טקס את כל מי שטרח להציץ לנו בקיוביקל, הבנו שהקיץ הזה מביא איתו שתי ברירות יפניות: או מניפה, או חרקירי. מה הבחירה שלכם?


מניפות Natti Sensu מיפן – 169 ש”ח למניפה במארז יפהפה
להשיג בבוטיק 5 (לינקולן 5, ת”א), רשת חנויות “רזילי”, “רוני בר” (ביאליק 2, ת”א), “שרה בראון” (דיזנגוף 162, ת”א), “גוסטה” בשוק הפשפשים (עמיעד 16, יפו). לפרטים – טל’: 054-4440669

 

 

חנה לאסלו סטייל. המארז היפה של המניפות

 

 

 

 

חם כמה שזה יפה. המגוון כולו