הכר את המוכר, גרסת הריאליטי. מרמלדה מרקט מתארח במתחם הרובע
הכר את המוכר, גרסת הריאליטי. מרמלדה מרקט מתארח במתחם הרובע

הגיע הסתיו. או שעוד מעט הוא יגיע. אנחנו לא בטוחים. מה שכן – נורא נעים בערב. ממש. פתאום אנחנו רבים מי יצא עם הכלב, מי יקפוץ רגע לסופרפארם לקנות אקמול פוקוס/צינון/חיתולים/משחת שיניים. כל גיחה לעת ערב מעוררת בנו שמחה. ובדיוק עכשיו, בטיימינג המושלם הזה, אנחנו גאים לספר לכם שהחל ממחר בערב, ישתתפו מעצבים ויוצרים ממרמלדה מרקט ביריד פופ-אפ שמח במתחם התרבות והמוזיקה בראשון לציון, הלא הוא – מתחם “הרובע”. הפיאצה שלנו לסתיו הקרוב.


מתחם הרובע, למי שטרם שמע, הוא מתחם תרבות חדש שעוצב למשעי ותוכנן בקפידה, שזה אומר: כיכר מקסימה עם גלריה דיגיטלית, מסעדות, ברים, טריבונות ישיבה, ותכניות אמנותיות כיד המלך. בכל יום חמישי, החל מהשבוע ולמשך עשרה שבועות בלבד, יגיעו מעצבים ממרמלדה מרקט אל העולם האמיתי, ויתארחו במתחם ביריד שופינג שמח וייחודי לצד הופעות מוזיקה חינמיות (כנסיית השכל, 04.10, רשמנו לעצמנו), מיצגי רחוב, מבצעים ותפריטים מיוחדים במסעדות ובבתי הקפה שמסביב. כך שאם תמיד רציתם לדפדף בספרים ההורסים של “המגדלור”, אם כבר יצאו לכם העיניים מלבהות בשרשראות הסופר-צבעוניות של אילי גורן או תכשיטי העץ היפהפיים של תמר וערן גל, אם שמתם לכם תזכורת לבדוק מקרוב את מגבות המטבח ושאר הפריטים של DEDA, למשש את התיקים של מדוזה, הבגדים של Anatomya או המצעים המקסימים לתינוקות של mezoome אם אתם חייבים לרחרח לפני שאתם קונים את הסבונים של all good soap, להתמרח בסרומים של Esther Skincare ולפגוש עוד המון מעצבים ועיצובים ייחודיים – זו ההזדמנות שלכם.

אנחנו, לגמרי מתכוונים להתייצב מיד אחרי העבודה, להכיר את האנשים שמאחורי הפיקסלים ולמדוד חצי רובע. נתראה במתחם, אנחנו אלה שמצלמים באובססיביות.יריד מרמלדה מרקט במתחם “הרובע” – כניסה ללא תשלום
משה בקר 15, א.ת. ראשל”צ, כל יום חמישי, החל מ-20.09.12, 18:00-23:00. פרטים נוספים ומפת הגעה – בעמוד הפייסבוק ובאתר “הרובע”.