עושים שריר. פילאטיס FLY
עושים שריר. פילאטיס FLY

אם אנחנו לא טועים בספירה, יש לנו בערך חודש להוריד את כל הארטיקים והצ’יפסים “שהילדה לא סיימה בים והפח היה רחוק מדי”. די, עד החגים, אנחנו חייבים להוריד איזה מגנום-שניים (במובן המרזה של המילה). וכשאנחנו שומעים על מכון פילאטיס חדש, גם לנו פתאום יש איזו פנטזיה לפתוח דף נקי ולהתחרע על המכשירים. הנה שניים ראויים, שהחלטנו לתרום להם את גופנו (בתנאי שנקבל חזרה את זה של אנג’לינה). קבלו את טבלת התוצאות המלאה, בברכת “כלב מביט לאחור דרך הכתף שלו”:


#1


בלי רגליים. סטודיו FLY


המקום סטודיו Fly
המיקום – ליד דיזנגוף סנטר בתל אביב, סטודיו תת קרקעי מעוצב בקפידה ובו שני חללים מרווחים.
בקטן – מקום הוליסטי באווירת היי טק.
בגדול – כל מתאמן עובר אבחון פרטי (בתשלום) על ידי פיזיותרפיסט וכך נבנה מסלול התקדמות אישי המותאם לכם. בנוסף לשיעורי הפילאטיס מכשירים והגארודה (לא, זה לא גבינה, זאת שיטה שמשלבת בין פילאטיס ליוגה) יש חלל נוסף לשיעורי סטודיו כמו יוגה, פלדנקרייז, טאיי צ’י ומחול (גם לילדים!).
מפנטזים תוך כדי תנועה – על הבטן של אניסטון.
יצאנו בתחושה – שאם רק נזכור את כללי הזהב שנתן לנו גל, יש לנו סיכוי להינצל מהכאבים הכרוניים ולהפוך את הגופה לגוף.
פרטיםFly, חיסין 5, תל אביב, טל’: 054.4619502,  074.7020302.

 

 

 

#2

אולטרה יציבה. סטודיו “גוף בנפש”, תל אביב (צילום: אבישי זגמן)


המקוםגוף בנפש
המיקום – אנחנו בדקנו את סניף תל אביב (בשד’ רוטשילד, ליד האוהל הראשון של דפני ליף), סטודיו קטן ואינטימי באווירה ביתית ותומכת.
בקטן – שיטה שדוגלת בחופשיות בתוך מסגרת.
בגדול – פילאטיס מכשירים לפי שיטת ה”בלוק” – תוכנית פעולה אישית שעובדת על דברים קבועים, אך לפי הצרכים האישיים של כל מתאמן ומתאמנת, תחת עינה הפקוחה וידה המכוונת של המדריכה. גם כאן יש אפשרות לשיעורים פרטיים או טיפול אישי בתוך קבוצה קטנה.
מפנטזים תוך כדי תנועה – להחליף גוף עם המדריכה.
יצאנו בתחושה – שהשרירים שלנו עבדו בטירוף, שאשכרה עשינו עבודה ומיסז’נו קצת את המצפון והנפש.
פרטים – “גוף בנפש” – תל אביב (רוטשילד 129, טל’: 03-6850588); מודיעין (נחל שורק 8, גבעה C, טל’: 08-9702202); ירושלים (רחוב עמק רפאים 43 א’, טל’: 02-5667576).