נראה אתכם בוחרים רק אחד. תיקי Baggu
נראה אתכם בוחרים רק אחד. תיקי Baggu

כולם יודעים שירוק זה השחור החדש. מה חבל רק שמוצרים שמכריזים על עצמם “אני אקולוגי וידידותי” נאלצים לא פעם לעשות כמה פשרות בדרך, לחסוך במחלקת העיצוב ולהיראות בסוף כמו משהו שהילד הביא מהגן. בדיוק בגלל זה, כמעט לא האמנו כשגילינו שתיקי Baggu לא רק נראים כמו הדבר הכי טוב בסביבה, הם אשכרה כאלה.

“באגו” היא חברה שנוסדה בקליפורניה, על ידי אנשים שחונכו מלידה לחסוך במים, לחשוב פעמיים לפני כל מוצר שהם קונים ולברר לאן הוא נזרק לאחר השימוש. לכן, התיקים הרב פעמיים שעיצבו מתחשבים בסביבה, משמשים לכל צורך שתפילו עליהם, וגם פשוט נראים מעולה בכל דגם וגוון. סדרת תיקי הניילון שלהם למשל, מגיעה ב-3 גדלים וב-40 צבעים שונים (נראה אתכם בוחרים רק אחד), וכולם מתקפלים לכדי פאוץ’ קטנטן ונוח לנשיאה בתיק. כך שבכל פעם שתלכו לסופר, לים, למכבסה, תרצו לעטוף סנדוויצ’ים, נעליים, מתנות, או סתם להגן על התיק שלכם מפני גשם – אתם מוזמנים לשלוף את הבאגו שבחרתם ולעשות בו שימוש חכם. כל תיק נתפר מניילון עמיד שעוצב בהשראת שקית-גופיה קלאסית, ומהשאריות נתפר הפאוץ’ התואם לו, ב-0% בזבוז בד. קורי הניילון הצפופים נארגים בשיטת RIPSTOP המונעת מחורים קטנים להתרחב או לקרוע את הבד ומציעה עמידות לאורך זמן (תשאלו למשל את חברה שלנו שקנתה בייבי-באגו לפני שנתיים בפריז ועדיין משוויצה בו כאילו נולד אתמול).

אבל זה עוד כלום לעומת סדרת תיקי הגב והצד ההורסים שלהם, שנוצרו מ-100% כותנה ממוחזרת ונמכרים בארה”ב בבוטיקים נחשבים כמו אורבן אאוטפיטרז, ג’יי קרו, חנויות מוזיאונים ואפילו במהדורה מיוחדת ל-גאפ. אנחנו למשל רכשנו (ו’אנחנו’ פירושו כל אחד מאנשי הצוות, מביך אבל אמיתי לגמרי) תיק גב בדוגמת פסים כחול-לבן (ראו במרכז התמונה), שלא רק סידר את הבלגן בשק שאנחנו סוחבים והוריד לחץ מהכתף השמאלית, אלא גם גורם לנו להרגיש כל בוקר כמו בדרך להפגנת סטודנטים ירוקה וסקסית. הכדור בסכנה? אל דאגה, זה על הגב שלנו.

Baggu – סדרת תיקי ניילון: 49 ש”ח (קטן), 64 ש”ח (בינוני), 90 ש”ח (גדול, מחזיק עד 14 קילו); סדרת תיקי כותנה: 170 ש”ח (תיק צד), 240 ש”ח (תיק גב).
להשיג באתר Baggu, וגם ב”בוטיק 5″, “Green-it“, רשת “ענת מיקולינסקי”, “ריבולבר”, “שוקה”, “הילולה”, אתר Mopu ועוד. לחצו כאן לרשימת הכתובות המלאה.

צפו כאן בסרטון המלמד איך לעטוף מתנות עם תיקי באגו:

 

 

סטייל בכל דגם שתבחרו. תיקי Baggu

 

 

אפשר גם וגם? מימין: Big Baggu, משמאל: תיק גב Baggu

 

 

יפה לך ירוק! תיק צד אקולוגי של Baggu

 

 

 

עושים סוף לשקיות הניילון מהסופר. Baby Baggu

 

 

 

יפה בכל צבע. מימין: תיק-גב Baggu, משמאל: Baby-Baggu