גם אנחנו רוצים צדף שכזה! מנורת stand by shell של Aqua Creations
גם אנחנו רוצים צדף שכזה! מנורת stand by shell של Aqua Creations

זה קרה ב’יום כדור הארץ’ האחרון. התגייסנו אקולוגית והורדנו את השאלטר תוך התמסרות לאור הנרות ששימחו בטעות גם את אחד הוילונות שלנו. כעבור שעה הרמנו חזרה את מתג החשמל וגילינו שאנחנו חיים בטעות ויזואלית מתמשכת, עם גופי תאורה שמסנוורים אותנו באור צהוב וקשה שמזכיר יותר חקירת שב”כ מאשר אווירה חמימה ביתית.

והנה, חנוכה שמתקרב עשה לנו חשק לסור ולגלות מחדש את בית המקדש של גופי התאורה – Aqua Creations, מבית היוצר של אילה ואלבי צרפתי. הסטודיו של הצמד שהוקם בשנות התשעים הלך והתמקד עם השנים בדיזיין ארט כשהתמחותם העיקרית היא בתאורה וברהיטים העשויים בעבודת יד מוקפדת לצד טכנולוגיות אלקטרוניות עכשוויות.

הטקסטורות הרכות והמרחפות של גופי התאורה, הגוונים המהפנטים והצורות הלא שגרתיות משאירות הרבה מקום לדימיון ועושות חשק לחטוף אותם לאי בודד. אנחנו מצאנו שם לא מעט מועמדים שקטפו לנו את הלב, כמו למשל מנורת ה- stand by העשויה משילוב של מתכת ומשי גרוס ובעלת מראה קסום של צדפה, או קולקציית מנורות ה -tokonoma המרהיבות שנוצרו מבד לבד ייחודי העשוי בעבודת יד מצמר מרינו. 

אז איפה הנס שלנו אתם שואלים? במהלך חנוכה הסטודיו פותח את שעריו ומעניק במשך שלושה ימים הנחות של 50% ל- 100 פריטים שונים והנחות של 20% לפריטים חדשים או לפריטים בהזמנה מיוחדת.

בקיצור, אם אתם הולכים אל תשכחו לרכוש לנו איזה גוף שיאיר לנו את המצב רוח. בכל זאת, אכלנו אתמול 3 סופגניות ובא לנו למות.


מנורת “סטנד ביי” (בתמונה למעלה) – 9,300 ש”ח (4,650 ש”ח לאחר הנחה), קולקציית מנורות “טוקונומה” (למטה) – 1,759-2,069 ש”ח (1,407-1,655 ש”ח לאחר הנחה)
הנחות של 50% יינתנו במכירת חנוכה – ממחר עד שישי: 21-22.12 – בין 9:00-19:00; 23.12 – בין 9:00-15:00, או בתיאום אישי מראש.

Aqua Creations, דרך בן צבי 29, תל אביב, טל’: 03-5151222


את כולן! מיד! ביחד! ממש ככה. מנורות מקולקציית TOKONOMA של Aqua Creations