מישהו בא לפינגווין? מכנסיים וחולצה של Birenzweig
מישהו בא לפינגווין? מכנסיים וחולצה של Birenzweig

בתקופה האחרונה התחלנו להאמין שאנחנו כנראה בכלל שייכים למשפחת חסרי החוליות. לא, לא מדובר בתגלית אנטומית שתהפוך את פני המדע אלא יותר סוגיה אלגורית. הרי זה כבר שני עשורים שאנחנו מטנפים על אופנת שנות השמונים, מקללים את כריות הכתפיים שהפכו את כולנו לשחקני בייסבול חסרי פרופורציה, את הסרטים המלופפים על המצח, את חצאיות הבלון ומה לא. והנה היום, כידוע לכם, אין אחת שלא חולמת על תספורת פארה פוסט למהדרין, חנוקה במכנסיים בגזרה גבוהה ועל כתפה תיק בד עם הדפסים זרחניים. וואלה אישי.

אבל אם כבר להתמסר לאופנת שנות השמונים, אז עד תום. את הבגדים של הזוג עדי ואופיר תורג’מן למותג הפרטי שלהם Birenzweig פגשנו במקרה ולא יכלנו שלא להעמיק בהם (פירוש המילה “להעמיק”: להיכנס לחנות, לשהות שם תקופת זמן לא מבוטלת ולמדוד כחצי מהדברים). בקו העיצובי שלהם ניכרת השפעה ניו יורקית שספגו במשך שהותם שם אבל גם אלמנטים אייטיזים לא מתפשרים. הקולקציה היפהפייה שלהם כוללת אוסף של פריטים מצטיינים ובהם מכנסיים בצללית גבוהה שכוללת לא מעט חיתוכים, קפלים וכיווצים שמכניסים עניין אבל יחד עם זאת לא יוצרים עומס, וגופיה מקסימה שהוצמדה להם ועשתה לנו טיזינג רציני. צמד הבירנצווייגים מקפידים על גימור ועל שימוש בחומרי גלם איכותיים, החל מכותנה טבעית דרך משי ועד בדים המיובאים על ידם מאיטליה.

יאללה שאפות ושאפים שכמותכם ,שימו את wham ברקע, תדביקו כריות על כל חולצה שהיא ותתפללו שיפתחו מחדש את הפינגווין. בהצלחה עם זה.

מכנסיים – 399 ש”ח, גופיה – 299 ש”ח
להשיג ב-Birenzweig, דיזנגוף 272, תל אביב, טל’: 03-5442268