אברהם אבינו סטייל. מימייה אקולוגית באווירה תנ"כית
אברהם אבינו סטייל. מימייה אקולוגית באווירה תנ"כית

מכירים את אלה שסובלים ממיגרנה רצחנית בגלל עודף אלכוהול, עודף מתח או עודף שברון לב, אבל מנמקים את מצבם בהסבר המיתמם “פשוט לא שתיתי מספיק היום”? שמענו עליכם. כאילו שבימים כתיקונם אתם גומעים בקבוק מים מינרליים מדי שעה. חלאס, תגידו שלא הייתם צריכים להסכים לדרינק האחרון-חביב ההוא. תודו שלקחתם על עצמכם יותר מדי מטלות בעבודה, כדי לעשות רושם טוב על הבוס. תבכו שאהבת חייכם סימסה לכם שהיא לא בעניין. רק אל תמכרו לנו שוב את ה”לא שתיתי מספיק” הזה, כי אנחנו לא מכירים אף בן תמותה ששותה מספיק (למעט מאמן הכושר הקשוח שלנו, אבל הוא לא ממש עונה על ההגדרה ‘בן תמותה’). זכרו שאפילו הדיבר התשיעי בעשרת הדיברות מצווה לא לשקר, ותגידו את האמת. אחר כך, באווירה תנ”כית, תתפנו לשתות קצת נוזלים עתירי שיק פלישתי, ישירות מנאד המים האקולוגי של המותג הספרדי “לאקן”, שהכניס לחיינו עשרות דגמים משגעים של בקבוקי שתייה רב פעמיים נטולי ביספינול, והפעם שיחק אותה בנאד קדום מעוצב, לתפארת משפחת קדמוני.

אין ספק שה”קנטין” (כך קוראים לו באתר הבינלאומי, ותודו שזה קצת יותר מעורר צמא מ”נאד”) מקפיץ את תדמיתם האופנתית של מטיילים באשר הם, וייראה נהדר בצמוד לסנדלי הטיפוס המהוהים, לסנדוויץ’ הפסטרמה מהבית ולציוד הסנפלינג ההכרחי. המימיות, אגב, מצוידות בפקק הברגה מודרני לגמרי, ויהיו שימושית מאד בכל עצירה על שביל חוצה ישראל, אבל גם בטיולכם הבא לגבעות המוריקות של טוסקנה. בקיצור: מעכשיו, קחו איתכם את מורשת אבותיכם לכל מקום אליו תלכו. יחי הנאד, בואו נצא לנדוד.


מימייה אקולוגית דמויית נאד תנ”כי – 89 ש”ח (למימיית ליטר), 99 ש”ח (למימיית 2 ליטר)
להשיג בחנות היבואן “כתום מוצרי איכות” – http://tinyurl.com/ykkvbe4 , ברשת טבע-קסטל וברשת אורגניק מרקט. אתר “לאקן” הספרדי – www.laken.es