אאוץ'. תיקי פלסטיק של המותג מדוזה
אאוץ'. תיקי פלסטיק של המותג מדוזה

אומרים שהיא שייכת לקיץ, ומדברים עליה בסלידה, נמנעים מלפגוש אותה ונגעלים מהטקסטורה שלה. ואנחנו אומרים – מספיק עם רצח האופי הזה. גם למדוזה יש צדדים חיוביים ורגעים של חברות אמת (ראיתם פעם כמה יפה היא מחבקת אנשים שהיא לא מכירה בים?). ולראייה תראו מה הפיק מותג האקססוריז החדש “מדוזה”, מחומרים פלסטיים מפתים ומבריקים במיוחד, המעוצבים בטכניקה תעשייתית שמשלבת עבודת יד ומכונות: תיקים, חגורות ושרשראות בצבעוניות חזקה ובלתי מתנצלת, ובמראה אורבני – שלא לומר הארדקור תלאביבי.

גילי רוזין ועדי זינגפר, בוגרות המחלקה לעיצוב תכשיטים בשנקר, הקימו את “מדוזה” רק לפני חודש ימים, וכבר פצעו קשות את לבנו באמצעות תיק פלסטיק הורס שמתיישב בול על המשבצת של “ירדתי רגע לבירה/קפצתי דקה לחברה/הלכתי שניה לראות מה קורה בשאפה בר”, וזאת בזכות המראה המקסים והלא מחייב שלו. מלחשים שניתן לרכוש את האקססוריז שלהן בחנות העיצוב הזמנית “רפסודה” שהוקמה בנמל (ותפעל רק עד ה-22 בפברואר, אז רוצו!) אבל יש עוד כמה חנויות בעיר שכבר נצרבו על ידי המדוזה. צאו לחפש אותן בין הגלים (או הציצו ברשימה כאן למטה. יותר פשוט).

תיקים – 180-250 ש”ח, עגילים – 65-85 ש”ח, שרשראות – 85-120 ש”ח, חגורות – 140 ש”ח
להשיג בבוטיק 5 (תל אביב), מרכז הבאוהאוס (תל אביב), דיזנגוף 99 (תל אביב), קלוסט (תל אביב), דל’ארטה (תל אביב), לעילא (בנמל תל אביב) ובגלריה or (שד’ ירושלים 11, תל אביב), טל’: 052-2746689 (עדי זינגפר), 052-6202628 (גילי רוזין), www.me-dusa.com