גישה בריאה. בגדי ילדים במידות גדולות "פאפאנש" (צילום: שי יחזקאלי)
גישה בריאה. בגדי ילדים במידות גדולות "פאפאנש" (צילום: שי יחזקאלי)

תראו, אנחנו ממש לא מתכוונים להיגרר עכשיו לדיון על תזונה נכונה לילדים. לכולנו ברור שעדיף וכדאי ומומלץ לבטל את ארון הממתקים במטבח, אבל בתור כאלו שגדלו על מציצת קוביות סוכר ושאיבת שקדי מרק, אנחנו יודעים שזה לא פשוט כמו שזה נשמע.

במותג האופנה “פאפאנאש” מבינם ללבם של ילדים במידות גדולות ומעצבים במיוחד בשבילם בגדים מבינים, נעימים וקלילים. כל הבגדים שמייצרת חגית סטמפל תחת המותג שהקימה השנה במו ידיה במושב שדמה, נועדו לתת מענה משוחרר, רופף וכיפי לילדים, שבשבילם סיבוב שגרתי בכל קניון יכול להפוך בשנייה לתסביך פסיכולוגי משגע. הקולקציה הראשונה שהוציאה חגית פונה לילדות החל מגיל 6 (ובקרוב יצטרף גם קו לילדים) כוללת בינתיים שמלות וטוניקות, מגוון טייצים בשלל הדפסים מטשטשים, חולצות א-סימטריות בעלות אחוז לייקרה גבוה,  מכנסיים נטולי רוכסנים או כפתורים ובעלי גומי רחב בחגורה, ובעצם כל מה שצריך כדי ליצור צללית מחמיאה לגוף עגלגל וחמוד.

חגית דואגת תמיד כי כל פריט יהיה בראש ובראשונה נוח ומתחשב מכל הבחינות, כדי לאפשר לילדים לצאת מהבית מחויכים וחסרי דאגות לרוץ, לקפוץ ולהתיישב בכיף. אנחנו בדקנו למשל שמלה חגיגית אדומה שהצליחה לשמח אחיינית שמנמודה אחת, ואיחלנו לעצמנו להתברך אפילו ב-100 גרם משמחת החיים המדבקת שלה.


בגדי ילדים במידות גדולות – 50-200 ש”ח (לפריט בקו הבייסיק); החל מ-250 ש”ח (לפריטים מהקולקציות החגיגיות)
להשיג ברשימת חנויות לבגדי ילדים ברחבי הארץ, ובקרוב גם דרך אתר האינטרנט של “פאפאנש”- www.papanash.com

שמלה בגזרה משמחת. "פאפאנש"