המדים שלנו לקיץ הקרוב. Karin:A
המדים שלנו לקיץ הקרוב. Karin:A

סופשבוע יקר, אנחנו לא מאמינים שאתה כבר כמעט כאן. כבר איזה שישה ימים שאנחנו מחכים לך, עושים רשימות, מתכננים תפריטים, ומתים כבר שתתחיל. והפעם יש לנו שתי סיבות רציניות:

– קארין אביעז, הלא היא האחראית על כל הבגדים שאנחנו כל כך אוהבים לחרוש עליהם בארון שלנו ונושאים את שם המותג Karin:A, מארגנת אותנו ואתכם לליל הסדר עם מכירה מיוחדת להשקת קולקציית הקיץ החדשה שלה, שהגיעה ממש עכשיו לחנויות. ואם לשפוט לפי חולצת הויסקוזה הלבנה, עם פסי התחרה בחזית שתפסנו אצלה – אין ספק שאנחנו הולכים להיות הכי יפים סביב השולחן השנה.

מכירת קיץ 2011 של Karin:A
20% הנחה על הקולקציה החדשה, עד 70% הנחה על קולקציות קודמות
יום שישי, 15.04.11,  09:00-15:00, מנחם בגין 25 (קומה 3), תל אביב– הערב, חמישי, החל מ-20:30 יתקיים אירוע מאד מיוחד שמחבר בין שני עולמות שבדרך כלל לא הולכים ביחד: אלכוהול ורעיונות טובים. כמעט בכל בר שווה בתל אביב, תוכלו לקבל הרצאה מעלפת שיעבירו 40 מדענים בכירים ותלמידי מחקר מצטיינים ממכון ויצמן למדע. כך, בזמן שאתם דופקים ערק אשכוליות, תוכלו להרחיב את הידיעות שלכם בנושא החיים מחוץ לכדור הארץ, תורת הקוונטים, אבולוציה, הגנום האנושי, כיצד המוח שלנו זוכר ריחות מהילדות, כיצד נוצר אבק כוכבים ועוד מיני שיחות שבחיים לא ניהלתם עם הברמן. 

“מדע על הבר” – חמישי, 14.04.11, החל מ-20:30 (בשיתוף מגזין “טיים אאוט” ועיריית תל אביב)
לפרטים על ההרצאות ומיקומי הברים הנבחרים – לחצו כאן (לדף הפייסבוק – לחצו כאן)