שירת הכבשים. בגדי ילדים ופעוטות מניו זילנד באתר Moku.co.il
שירת הכבשים. בגדי ילדים ופעוטות מניו זילנד באתר Moku.co.il

אלוהים שלי, רצינו שתדע שאם אתה מקבל בקשות לשיבוץ מחדש בסיבוב הבא, אנחנו ממש, אבל ממש רוצים שזה יהיה בניו זילנד, שהיא, כך גילינו – גן עדן לאנשים עם ילדים. גם דולה שמלווה את האישה בהיריון ולאחריו ומגיעה באופן יומיומי לבית היולדת כדי לוודא שהתינוק והאם בריאים ומאושרים; גם שנת חל”ת לאחר הלידה שלאחריה האישה יכולה לבחור כמה פעמים בשבוע ועד איזו שעה היא רוצה לעבוד; גם מרכזים חינמיים שעוזרים להורים אבודים עם בעיות כמו אי-שינה של התינוק (ואפילו מציעים מיטה רכה בחדר צדדי בזמן שהם שומרים על הילד); גם מהפכה אורגנית שצלחה והשוותה את מחירי הבגדים האורגניים לבגדים “רגילים”; וכמובן – טבע שנשפך בנדיבות בכל מקום ואתר.

ואיך אנחנו יודעים את כל זה? לצערנו, לא בזכות נופש ארוך, אלא בעקבות שיחה מרתקת עם האחיות המקסימות רווית ודנית שמייבאות לארץ פריטים ייחודיים ואיכותיים מניו זילנד. הכל התחיל כשדנית (לורנס) עברה לגור בארץ הקיווים ושלחה לרווית (חכמיאן רז) שנשארה בארץ, מוצרים שגרמו לה לרצות עוד ועוד. העוד השלישי כבר גרם לה להתפטר מעבודתה ולהקים בשותפות עם אחותה עסק שיביא את כל הדברים הטובים האלה לארץ. וכך, בתחילת 2010 נולדה ‘moku’ (בתרגום חופשי ממאורית – ‘למעני’) יבואנית מוצרי איכות מכמה חברות ניו זילנדיות נבחרות. בין המותגים אפשר למצוא את Naturessway – מנשאי כותנה אורגנית פופולאריים שהומצאו על ידי ניו זילנדית היפית בשם קייט;  BABU – ליין של מוצרי טקסטיל (כלי מיטה מקסימים, ביגוד חמוד, ומגבות נעימות) שעשויים מכותנה, מכותנה אורגנית או מבמבוק; PITTER PATTER – נעליים רכות לתינוקות גדולים שעושים צעדים קטנים; וגם את BAA BAA BEADS  – מחרוזות ענבר להקלה על כאבים (כמו בקיעת שיניים ושאר שמחות).

העסק המשפחתי הזה (שמתוחזק בהפרש של 11 שעות) נעשה, כפי שאפשר לראות באתר, עם המון המון אהבה ושאיפה לאיכות, והיופי האמיתי הוא שלמרות הייבוא הרחוק, המחירים לא בשמיים. ניוזילנד זה כאן.

בגדי ילדים מניו זילנד – www.moku.co.il (המשלוח חינם)
לפרטים נוספים – info@moku.co.il. ניתן להשיג גם דרך רשת “דיאדה” (טל’: 1700-700-815), “טפליא” (דיזנגוף 263, פינת ירמיהו, תל אביב, טל’: 03-5446668; או פנחס רוזן 57, מתחם גולף, תל אביב, טל’: 03-6490430), “קולי קו” (השל”ה 5, מתחם בזל, תל אביב) ו”שוגר” (בעלי מלאכה 12, תל אביב)