צאו לדרך. תיק-עריסה של Infantino
צאו לדרך. תיק-עריסה של Infantino

כשדור המייסדים שלנו אומר שהיה פה קשה לפני שנולדנו אנחנו נוטים להקשיב, להנהן בהבנה, אבל לא להתרגש יותר מדי. נכון, עוד לא היו חיתולים חד פעמיים, העגלות היו כבדות לאללה ומרכזי ההפעלה הסתכמו בגינה הציבורית. אבל בתכל’ס, גם אנחנו סובלים.

כל השפע שיש עכשיו קצת מחרפן את ההורים של הדור שלנו, שצריכים לנסות להבין איזה חיתול סופג הכי טוב בקצוות, למכור את הטוסטוס עבור העגלה הכי מודולרית-אקספרסיבית ולבחור פעילות מתאימה לגיל ולרמת ההתפתחות של הילד מבין כל אלפי המרכזים למיניהם. אז נכון, לפעמים מתחשק לנו מאוד לחזור לימים שבהם היה צריך רק להושיב את הילד מול שלוש קוביות וחמישה חישוקים, אבל אז אנחנו מגלים פתאום שיש המצאות שטוב שהספיקו לתפור בזמן. כזה הוא למשל תיק ההחתלה לטיולים של Infantino. מדובר במוצר (כביס!) שנראה, נתלה ומרגיש כמו תיק, רק שבמקום להכיל את עשרות התכשירים, הבגדים והדייסות שחבריו לז’אנר נוהגים לשאת – התיק הזה (שבו תאים מינימליים לאחסון הפיצ’פקס) עושה משהו אחר.

באקט של רובוטריק (ובקלות רבה הרבה יותר) הוא נפתח והופך מתיק – לעריסה בעלת ארבע דפנות, מצע רך ו’בר צעצועים’ – קשת קטנה ועליה שתי כבשים חמודות שיעשו כל שביכולתן כדי לשמח ולהסיח את תשומת הלב של הדרדס שלכם, מהעובדה שממש עכשיו מחתלים אותו באמצע הטיול. אחרי ההחתלה ואם מצב הרוח של כולם, כולל עוצמת הרוח, מתאים – הרך או הרכה מוזמנים להישאר, לשחק ולספור כבשים בעוד שאתם ממשיכים את הפיקניק.

תיק-עריסה לטיולים של “אינפנטינו” – 199 ש”ח
להשיג בסניפי “שילב” ברחבי הארץ

תמונת הלפני. תיק-עריסה של Infantino