התמזגנו. שמלה של אביבה זילברמן (צילום: גיא הכט)
התמזגנו. שמלה של אביבה זילברמן (צילום: גיא הכט)

לא, זה לא אמיתי: מאתיים אחוזי לחות, אנשים נוזלים ברחובות, שכירים עומדים נבוכים מול ארון הבגדים ולא מוצאים שום דבר סביר ללבישה בתוך הקדירה המהבילה שנקראת ‘יום עבודה’. עצמאים שעובדים מהבית מבלים מול המחשב בלבוש מינימלי, וממעטים ככל האפשר לפתוח את הדלת לשליחים. אזרחים שומרי חוק מאבדים כל צלם אנוש אופנתי, ובלבד שיוקל להם מעט. ומה כבר ביקשנו? בגד שיותקן בו מזגן מיני מרכזי? שמלה שתהיה מאווררת מספיק, כדי לצלוח איתה את היום ועדיין לשמור על מראה מוקפד? כמה יגענו, ככה מצאנו. ועוד באפור. פגשנו שמלה, ובעצם טוניקה, שתצלח לכל אירוע (ואפילו לחוף הים) ותתאים את עצמה למצב הרוח, למצב הלחות ולמצב הגלים. זאת באמת שמלה ממוזגת – כזאת שממזגת קיץ עם סתיו, סקסי עם קלאסי, נערי עם אוורירי.

קוראים לה summer sounds dress ויצרה אותה המעצבת הרב-תחומית המפתיעה אביבה זילברמן, שקולקצית הביכורים שלה כולה אופטימית ורכה, רעננה וקלילה. הגזרות של זילברמן אלגנטיות ומחמיאות לגוף הנשי תוך התחשבות במיקום הגיאוגרפי שלנו ובדרישות האקלים הים תיכוני. מבחינתנו, זה כל מה שאפשר היה לבקש כדי לאוורר את שאריות השפיות שלנו ולעבור בשלום את מה שנשאר מהקיץ חסר הרחמים הזה. יוקדם הסתיו לאלתר, ויפה שעה אחת קודם.

שמלה של אביבה זילברמן – 350 ש”ח (מחיר סופעונה, במקום 420 ש”ח)
להשיג אצל המעצבת בטל’: 052-2799379, וגם בעלמה (תל אביב), בנקר (תל אביב), גברת לוין (תל אביב), תמה (מתחם קריית שאול, תל אביב), זנוקה (קריית מוצקין) ודגני עיצובים (קדימה)