תציצי פנימה. חזיה עם רוכסן
תציצי פנימה. חזיה עם רוכסן

טריוויה על הבוקר: מה משותף לפניצילין, לגביעי גלידה עשויים ופל, לשמפניה, לסופר גלו ולמיקרוגל? כולם הומצאו במקרה, כמעט בטעות. העובדה הפעוטה הזאת מוסיפה להמצאה ניחוח של גאוניות בלתי מתאמצת, כמעט כמו להגיד “עברתי בסביבה והיו לי כמה דקות, אז המצאתי את החשמל”. מה לא היינו נותנים כדי להיות חתומים בעצמנו על המצאה אחת כזאת, ולהירשם לעד בספרי ההיסטוריה כמי ששינו את פני האנושות! כאלה אנחנו. אנשים פשוטים עם חלומות צנועים.

לטליה חנן, מעצבת בגדי ספורט אקולוגיים, זה קרה. היא עיצבה חזיית ספורט מיוחדת בשם Vital eco-wear, שעשויה משתי שכבות של בד אנטי בקטריאלי ומנדף זיעה ומצוידת ברוכסן קדמי, כדי שתתאים לנשים ספורטאיות שזקוקות לתמיכה ולנוחות. אלא שעד מהרה גילתה חנן שרוב המשתמשות הסבו את החזייה החכמה שלה לחזיית הנקה דווקא: הריצ’רצ’ הקדמי מאפשר לשלוף את ארוחתו המשובחת של יורש העצר במהירות שיא, והעיצוב החכם של הבגד נותן תמיכה ו”אריזה” נוחה, ספורטיבית ומחמיאה לגוף של אמא. וככה, כמעט בלי להתכוון, הצליחה טליה חנן במקום בו כשלו כל התיקתקים והסקוצ’ים, ואפשרה לנשות האלף השלישי להניק בשלווה ובשיק בכל מקום, בכל שעה, ואפילו בין הג’וגינג לספינינג. ועל כך, אם אין לכם התנגדות, נזכה אותה בתהילת עולם ובדאבל די – גביע החזיות האולטימטיבי.

חזיית ספורט עם רוכסן – 211 ש”ח
להשיג ב-אלהיוגה (נמל תל-אביב), ברשת הולמס פלייס, מסעות (פתח תקווה), ספידאופן (רמת ישי) ובמלון מצפה הימים, www.vitalecowear.com