החבר החנון האולטימטיבי. וודי אלן, מתוך "Nerd Boyfriend"
החבר החנון האולטימטיבי. וודי אלן, מתוך "Nerd Boyfriend"

למרות שבחטיבה ניסינו הכול כדי להיחשב מקובלים (והכול אומר הכול – גלח, קרעים בג’ינס, ביקור במחששה ונעליים לא שרוכות), כבר אז ידענו בלב שדווקא החנונים של השכבה, אלה שמחזיקים בסגנון לבוש אישי – הכי יודעים מה הם עושים. והנה, בלוג האופנה הנהדר “Nerd Boyfriend” (“חבר חננה” בתרגום חופשי) מחזק את כל מי שכבר קלט שיותר נכון להראות כמו סטיב ג’ובס, פחות כמו סטיב סאנדרס (ה-קוּל של “ווסט בוורלי היי”).

בבלוג, שעורכת רוקסנה אלטמיראנו, תוכלו לצפות בצילומים מעוררי השראה ונוטפי גיק-שיק של אישים מרובעים במיוחד (מסטיבן הוקינג ועד אלברט איינשטיין), של דמויות חננות אגדיות מסרטים וסדרות (ממיסטר בין ועד לוק דאק דונג מ-“בת 16 הייתי”)  ואפילו של כוכבים מגניבים למדי (קייב, דילן, הרינג או וורהול) – שנתפסו לא פעם עם המכנסיים למעלה (למעלה מדי). אבל החלק הכי פרקטי וכיפי מתחיל כאן: מתחת לכל צילום מדריכה רוקסנה בדיוק מופלא היכן תוכלו גם כיום לרכוש ולהשיג שלייקס, אפודה משובצת, ג’ינס חנוני, סנדלים או ג’קט נפוח – שנראים ממש בול כמו אלו שלובש היורם שבתמונה. זה אומר שאם תמיד רציתם סוודר מעוינים כמו הבנדוד של פרש פרינס, ג’קט עם כיסויי מרפקים סטייל צ’בי צ’ייס ומשקפיים של ארקל – אתם במקום הנכון.

בראיון מיוחד שהעניקה לבלוג אופנת הגברים AccordingToHoyleBlog.com, מספרת רוקסנה כי העניין שלה בתחום, החל למעשה עם ג’ים הנסון, יוצר החבובות. כשראתה תמונה של הנסון, וקלטה שהסטייל שלו משקף את אופיו הצנוע והתשוקה שלו ליצירה, החלה להבין רוקסנה כי ברוב המקרים היא מעריצה את החוש האופנתי של גיבורי התרבות שלה – לא פחות מאשר את כישרונם.

מאז, וכבר כמעט שנתיים, מאתרת רוקסנה צילומי נרד’ס מפורסמים ונדירים, עורכת חיפוש יסודי בלמעלה מ-200 אתרי אופנה לגברים שנמצאים אצלה בפייבוריטס, ומוצאת בהצלחה רבה את הפריט המתאים ביותר להרכבת לוק החבר החנון המושלם שבתמונה. מי יודע, אולי עוד נמצא שם את הפפיון של אלכס החנון המתוק.

בלוג אופנה לגברים חנונים – nerdboyfriend.com

 

יש אפילו הוראות לקיפול כובע נייר. מיסטר בין, מתוך "Nerd Boyfriend" (התמונה מתוך www.toutlecine.com)