הולך טוב עם ערבה והדס. שרשראות בובות נייר לסוכה
הולך טוב עם ערבה והדס. שרשראות בובות נייר לסוכה

בואו נצא מנקודת הנחה שטרחתם, השקעתם ובניתם סוכה. גם אם זו סוכה מוכנה שקונים בחנות, סטנדרטית לגמרי, ולא יצירה מקורית המורכבת מקרשים, סדינים משומשים ושמיכות פיקה – עדיין שיחקתם אותה. אבל האתגר האמיתי עדיין לפניכם: אם אתם הייטקיסטים, עורכי דין או רואי חשבון, תתכבדו ותגזרו רצועות ישרות ומוקפדות מדפי ה”גלובס”, ה”כלכליסט” או ה”דה מארקר” כדי לקשט את סוכתכם בשרשראות נאות בנוסח עדות הדאו ג’ונס. אם אתם מעצבי אופנה מתחילים, לכו על שרשראות שגזורות מנייר הכרומו המשובח של “ווג”, “אל” ו”קוסמופוליטן”, ואם מתארחים בסוכה אזרחים בני פחות משש – לכו על “עולמו של דיסני” (ואל תשכחו להחליף את שדכן הסיכות בדבק פלסטי).

אבל אם אתם מעוניינים, לשם שינוי, בסוכה שתעיד על טוב טעמכם והתמצאותכם בעיצוב, פרגנו לעצמכם השנה את שרשראות הנייר המוכנות של   PaperCat – המעוצבות בחמישה דגמים: יש שרשרת נסיכות, שרשרת מלאכים, שרשרת פיראטים, שרשרת פרחים וכמובן- שרשרת פיות-פרחים ענוגה. תלו את השרשראות הללו בסוכתכם העירונית השוקקת, ותראו איך היא מתמלאת באנרגיות חיוביות: רוח סתווית קלה תניע אותן והדמויות המתוקות יפזזו להן בחדווה כה וכה, לאורך כל ימי החג. אחר כך תוכלו לפרק את הסכך, להחזיר את שמיכות הפיקה לארון, לגלגל את חוט החשמל בחזרה לסלון ולהעביר את בובות הנייר דירה היישר אל חדר השינה, חדר הילדים או חדר העבודה שלכם. ראיתם? ככה מזיזין אושפיזין.


שרשראות בובות נייר – 22 ש”ח (אורך: 13 ס”מ, רוחב: 75 ס”מ)
להשיג בספרים בבזל (בזל 32, תל אביב), שונרא (יוחנן הסנדלר 10, תל אביב), סקצ’בוק (טשרניחובסקי 5, תל אביב), עומר (יהושע התלמי 4, נווה צדק, תל אביב), איתני וניקולי (דיזנגוף 260, תל אביב) דל’ארטה (אשתורי הפרחי 9, תל אביב) וערמון (גורדון 25, תל אביב), לבירור נקודות מכירה מחוץ לעיר: info.papercat@gmail.com