עושות חשק לשלולית. מגפיים של HOKI
עושות חשק לשלולית. מגפיים של HOKI

כל הקיץ אנחנו חוששים מהרגע בו יתחיל החורף ונאלץ בלית ברירה לאפסן את החברים הנאמנים והמסמורטטים שלנו (במובן החיובי של המילה) – הכפכפים. הרי אין סיבה להכחיש: כפכפים הם האקססורי הכי נוח, נגיש, קולי ונונשאלנטי שתמצאו בסביבה וטרם נמצאה לו חלופה הולמת לימי החורף. ממבט חטוף בחלונות הראווה היה נדמה שגם השנה נאלץ להתרוצץ ברחובות העיר הרטובים במגפי עור דרמטיים מידי (בסגנון ג’ון ויין פוגש את מורן אטיאס) או בנעלי סירה שמחביאות אצבעות קפואות וסגלגלות.  

והחיים, על אף כל ההשמצות, לפעמים דווקא כן הולכים לקראתנו, והפעם המועצה למעשים טובים שלחה אלינו חברים חדשים לחורף הקרוב. מגפי הגומי של HOKI (הדודים של הכפכפים מהקיץ) הגיעו בשבוע שעבר ושטפו את החנויות עם שני דגמים יפיפיים ונוחים להפליא: האחד בהשראת מרי פופינס – עם עקב קטן ובצבעים שחור מבריק או כחול מטאלי, והשני בהשראת ז’קלין קנדי אונסיס (בתמונה) – עם עקב אלגנטי, גזרה צרה וסקסית ובצבעים שמפניה מנצנצת או אפור מבריק. לתשומת לבכם – יותר קל לבחור חתן מאשר להחליט איזה זוג לקנות.

עכשיו כשנרגענו ויש לנו משהו סקסי ונח לנעול בחורף אנחנו ניגשים לפתור את קונפליקט המטריה: מתקפלת אך נשברת או גדולה אך מסורבלת. המסקנות בקרוב.


מגפיים מגומי –  429 ש”ח
לפרטים נוספים ורשימת חנויות – www.hoki.co.il