כשמתחשק לכם לנגב משהו. מגבת מטבח עם מגנט
כשמתחשק לכם לנגב משהו. מגבת מטבח עם מגנט

קחו בבקשה חלק בסקר קצרצר שהכינונו מראש, וענו בכנות על השאלה הבאה: כשאתם במטבח, מבשלים, חותכים סלט או שוטפים כלים – איפה נמצאת המגבת? האם היא מושחלת ברישול על הידית של התנור? זרוקה לכם בחינניות על הכתף? תפוסה בדלת הארון שמתחת לכיור? ואולי בכלל זרוקה על הריצפה הממורקת במטבח? האמת היא, שזה לא ממש משנה. ממילא היא נוהגת להיעלם תמיד ברגע הקריטי, כשהידיים מרוחות בבשר טחון עם כוסברה, כשהשמן במחבת כבר רותח, ומישהו בדיוק דופק בדלת. נכון, או לא?

אז זהו, שלא. כלומר – לא עוד. כי פטנט קטן וממזרי הופך את הריצה ההיסטרית ברחבי הבית (“איפה המגבת, נו! מישהו יודע איפה שמתי את המגבת?”) לנחלת העבר: מגבת מטבח תמימה, צבעונית ונאה, המתמגנטת בשנייה לכל מקום שתבחרו. העיקרון פשוט וחכם: באריזה (המכילה שתי מגבות) יש מדבקת מתכת עגולה, אותה ניתן להצמיד לאן שרוצים: למקרר, לתנור, למדיח, למיקרו או לארון המטבח ואפילו לאריחי הקרמיקה. המגבת תיצמד ללא וו תליה לאותו המשטח הודות למגנט שיש בתוכה. זה גם נראה מגניב (“תראו! מגבת על המקרר!”), גם כביס בלי שום בעיה, וגם שימושי ברמות-על. המגבת הסוררת לעולם לא תיעלם עוד ברגע האמת. תודו שזה משיב מעט מהסדר העולמי על כנו.

ועכשיו ניגש להכנת הקציצות…

זוג מגבות מטבח מתמגנטות – 29.90 ש”ח (מחיר מבצע)
להשיג ברשת 4-שף (קרליבך 11, תל אביב; נחלת בנימין 100, תל אביב; אהרון בקר 8, מיקאדו סנטר, תל אביב), טל’: 03-5611803, www.4chef.co.il
לצפייה בסרטון ההדגמה של המגבות: www.magnetngo.co.il