נצמדנו לרעיון. מגנט בד מעוצב
נצמדנו לרעיון. מגנט בד מעוצב

תגידו שאנחנו קמצנים, תקראו לנו “בונקר” מאחורי הגב, אבל מה לעשות – הצדק איתכם. בזמן האחרון אנחנו, איך לומר בעדינות, חוסכים על עצמנו, ומפנקים את האני הרעבתן שלנו בצ’ופרים צנועים: מנה של סביח במקום ארוחת שחיתות, טי שירט מהשוק במקום נעלי מעצבים, ומתנות צנועות לשיפור מצב הרוח (והבית) בתקציב הגיוני. יכולנו להמשיך ולהדחיק את המצב הכלכלי, אבל כמה פרקים של “משפחה חורגת” הספיקו לנו כדי להבין שצוותי הצילום כבר בדרך אלינו.

במסגרת הרגיעה שנכפתה על הרגלי הצריכה שלנו, החלטנו לעשות מהלימון לימונצ’לו ולמצוא את המתנות הכי שוות, שיעשו לילד הפנימי שבּנו הכי טוב על הנשמה, ובתקציב הכי נמוך. ככה נתקלנו ב”מגנטע” – מגנטים כפתוריים גדולים, מצופים בד, שיוצרת המאיירת המחוננת נטע אור, תחת שם המותג Works of heART. אור, שהיא המאיירת הראשית של עמותת “שכולו טוב”, אחראית למגוון מקסים ומשובב נפש של מוצרים מאויירים – מגנטים (יש גם מאויירים, משגעים), לוחות מגנט לפי ימי השבוע, ברכות ומדבקות מאויירות, תמונות לחדרי ילדים, פדים לעכבר ואפילו בגדי תינוקות מאויירים. אפשר להזמין אצלה עבודות מאויירות מיוחדות, ובעיקר היא תשמח לפגוש את הלקוחות בסטודיו שלה ולייעץ להם איזה “מגנטע” נועד במיוחד בשבילם. השמחה והכשרון שפורצים ממנה באמת ממגנטים, ובימים טרופים אלה (ויעידו על כך עשרות הפתקים שנצמדו פתאום, בכפתורים חינניים, למקרר הישן והטוב שלנו) – שמחת חיים היא המחלה היחידה שאנחנו מייחלים להידבק בה.


מגנט בד – 15 ש”ח ליחידה
להשיג בסוהו (דיזנגוף סנטר וקניון רמת אביב, תל אביב), שונרא (יוחנן הסנדלר, תל אביב),  One Bedroom
(מתחם שוק הפשפשים, תל אביב), רבקה (מושב ביצרון), הרמוני (ירושלים),דלינק’ה (רמת השרון) ובאתר הוםפרו – www.homepro.co.il/pc/HomePage.asp?id=162