מצביעים בשרוולים. ז'קט פליס של רונן חן
מצביעים בשרוולים. ז'קט פליס של רונן חן

בוקר טוב למצביעים, למשפיעים ולנמנעים. נו? ככה חשבתם שייראה היום שאחרי? ובכן, השמש זורחת, ולחלק מבינינו זה בהחלט מסמל שחר של יום חדש. לכל האחרים לא נותר אלא לקבל את דין הבוחר, להתמודד עם המציאות ולקוות לטוב (או לכסוס ציפורניים בציפייה לקולות הימאים). והנבחרים החדשים? הם ודאי ימהרו וישימו פעמיהם אל טובי החייטים, שיתפרו להם מלבושי ניצחון ראויים (על חשבוננו). במיוחד לכבודם של נבחרינו רמי הדרג, בחרנו גם אנחנו לפתוח את היום עם מקטורן מעוצב מבית המעצב רונן חן, שמציע סדרת ז’קטים מפתיעים עשויים מ – תחזיקו חזק וכדאי שתשבו – פליס. כן, פליס! אותו אריג שאיננו גיזת גמל ממדבריות הסהרה וגם לא צמר כבשים ממדשאות ניו זילנד, כי אם אריג סינתטי העשוי מסוג של פוליאסטר, שמשמש גם לייצור בקבוקי משקאות קלים. תחשבו איכות סביבה, תחשבו מיחזור, תחשבו מה שתיתם אתמול לצד מנת הפלאפל. אנחנו, לעומת זאת, נחשוב מקוריות, רכות נפלאה וגזרה מחמיאה. שהרי כאלה אנחנו, קרבנות אופנה חסרי תקנה.

עטופים באלגנטיות בז’קט הפליס הממיס ננופף ברשמיות אל ההמון, שגם הוא, כמונו, הצביע חדש (ז’קט חדש, כמובן) ונפנה לעמל יומנו בחדווה. הלא הנהג ממתין, היום קצר, המלאכה רבה וממשלה שלמה מחכה להרכבה.

ז’קט מפליס – 299 ש”ח
להשיג ברשת רונן חן ברחבי הארץ ובתל אביב (שינקין 49 או דיזנגוף 155), ובעוד כ-60 חנויות אופנה ומעצבים ברחבי הארץ, www.ronenchen.com