עבודת שורשים יסודית. קונסילר לשורשי השיער
עבודת שורשים יסודית. קונסילר לשורשי השיער

השבוע, באחד מבתי הקפה בעיר, חזינו בשתי נשים נפגשות. אחרי ה”מה שלומך, לאן נעלמת, כמה רזית”, קירבה האחת את פניה אל האחרת, אחזה בזעזוע בקווצת שיער מעל למצחה, בחנה אותה מקרוב ופסקה: “מותק! אני רואה שהצטרפת למועדון המלבינות!”. בעלת השערה הלבנה (הבודדת!), שהרגע הולבנו פניה ברבים, לא התבלבלה. היא בלעה את רוקה וירתה: “מה חשבת, דרלינג? שאתן לך להישאר שם כל כך הרבה זמן לבד?”. התאפקנו שלא למחוא כפיים נוכח הנוק אאוט המוצדק בהחלט, ורק הכנסנו יד לכיס ומיששנו בחרדה את הקולור מארק שלנו.

וכעת, לחדשות בהרחבה: קולור מארק הוא קונסילר צבעוני לשורשי שיער מאפיר, שמאפשר לטפל בשורשים הסוררים בצבע נטול אמוניה שיורד בחפיפה. יש לו 12 גוונים שונים (שמבטיחים ליישר קו עם הגוונים השולטים בשוק צבעי השיער) והוא מלווה במסרק קטן, שעוזר להשלים את המלאכה בזריזות ובדיסקרטיות. הוא גם מתייבש לחלוטין בתוך דקה-שתיים, מה שהעניק לו חברות כבוד מיידית בתיק האיפור שלנו. וכשנודע לנו שמגזין הכרומו החביב עלינו “אלור” כלל אותו ברשימה המכובדת של תכשירי הטיפוח המומלצים שלו – הרגשנו איך שערותינו המטופחות סומרות לרגע מרוב התרגשות. תודו שזה מתבקש.

קולור מארק – 150 ש”ח לערכה (המספיקה לכ-6 חודשים)
להשיג בבתי המרקחת פארמה גד (אזורי חן, תל אביב; כיכר מילאנו, תל אביב) ואצל מעצבי השיער אמיר מזרחי, אבי רז, שוקי זיקרי, אבי פדידה, ארז שרביט, יואל ברמי, Eico וקולי, לפרטים נוספים – טל’: 054-4780722