הורגים אותנו ברכות. תיקים וצעיפים עשויים מלבד
הורגים אותנו ברכות. תיקים וצעיפים עשויים מלבד

אם תשאלו אותנו מה הכי חסר לנו בחיים, לא נהסס לרגע ונאמר בכנות – קצת רכות. הם הרי לא פשוטים, החיים האלה (ובפרט בתקופה הזאת, ובמקום הזה), ולמרות שתמיד יכולים להציג לנו את טיעון הנגד המנצח שהכל יחסי ושבכל זאת נולדנו בחצי הנכון של הכדור, למרות כל זה אנחנו מרשים לעצמנו לפנטז על חיים קצת יותר קלים, נעימים, רכים ומפנקים.

וזאת הסיבה שמיהרנו להתרפק על יצירות הלבד של אירית דולמן וטל כהן, שבמו ידיהן בוראות תיקים, תיקי מעטפה וצעיפים תחת המותג FELT. אירית דולמן גילתה את החומר הייחודי כשהחלה ליצור בובות וחיות אנתרופוסופיות מלבד עבור בנה, ולטל כהן יש חנות בנס ציונה, המתמחה בחומרי גלם ייחודיים לעבודות יד בתחום הטקסטיל. בין השתיים נוצר קליק אמנותי, ומאז הן מפסלות יחד בצמר ובמים, בשיטה מסורתית הדורשת הנחה סבלנית של שכבות צמר טהור בזו אחר זו. התיקים והצעיפים – המעוצבים בצבעוניות ‘מעושנת’ מסתורית ומאופקת – מאופיינים במראה אצילי שמעיד לכאורה על ריחוק צונן, אבל די בליטוף אחד כדי לגלות עד כמה הם חמים ומתמסרים. מה יש לומר: בדיוק כמונו.

מוצרי לבד – 750-2,500 ש”ח
להשיג בגרטרוד (דיזנגוף 225, תל אביב; אוסישקין 44, רמת השרון), אגס ותמר (שבזי 43, נווה צדק, תל אביב) וישירות מהמעצבת אירית דולמן, טל’: 054-5443938